پروژه های نانوشیلد

پروژه های انجام شده با محصولات نانوشیلد توسط تیم های اجرائی متخصص

اجرای پروژه بانک پارسیان

اجرای پروژه بانک پارسیان

در پروژه ی بانک پارسیان واقع در بلوار زرافشان در شهرک غرب از عایق های رطوبتی نانوشیلد - نانوبام - توسط تیم اجرایی این شرکت در دو مرحله استفاده شد.

اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر

اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر

پروژه سیوان سنتر با استفاده عایق های رطوبتی نانوشیلد مدل نانوآردوکالر به وسیله تیم اجرایی این شرکت عایق بندی و زیر سازی شده است

عایق بندی طبقات منفی

عایق بندی طبقات منفی

پروژه جدید این شرکت عایق بندی رطوبتی طبقات منفی در شهرک شهید بهشتی واقع در شهید بابایی می باشد. این پروژه توسط تیم اجرایی این شرکت با عایق دوجزئی نانومالتی انجام گرفت.

اجرای عایق رمپ سعادت آباد

اجرای عایق رمپ سعادت آباد

عایق بندی رطوبتی رمپ پارکینگ در سعادت آباد، پروژه ای دیگر از شرکت نانوشیلد است که توسط پرسنل اجرایی نانوشیلد اجرا شد. این پروژه با عایق نانومالتی دو جزئی و عایق رطوبتی نانوکالر که هر دو از محصولات تولید نانوشیلد می باشد انجام گرفت.

اجرای عایق استخر کردان

اجرای عایق استخر کردان

عایق کاری استخری در منطقه کردان توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق نانوپول انجام گرفت. نانوپول عایق رطوبتی یا همان رنگ آب بند کننده برای استخر می باشد که چسبندگی بسیار بالایی به سطح دارد و به هیچ عنوان پوسته پوسته نمی شود. علاوه بر آب بندی، ضد خزه و جلبک است و کاملا بدون بو وسمیت می باشد.

پروژه نانورول و نانوشیت

پروژه نانورول و نانوشیت

برای عایق کاری سطح کف حیاط و پارکینگ و نیز سطح چوبی کف و دیواره یک سازه چوبی از عایق های رطوبتی نانوشیلد: نانوشیت و نانورول استفاده شد. در این مطلب به معرفی این محصولات و جدیدترین پروژه های انجام شده با نانورول و نانوشیت پرداخته ایم.

عایق روف گاردن الهیه

عایق روف گاردن الهیه

عایق کاری زیر روف گاردن در پروژه تاژ الهیه توسط پرسنل این شرکت در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام گردید. برای زهکشی آبهای جمع شده روی بام و جلوگیری از نفوذ رطوبت به روف گاردن و داخل ساختمان از ژئودرین و ژئوتکستایل استفاده شد.و در زیر آن هم عایق رطوبتی نانوبام بکار رفت.

طراحی و اجرای روف گاردن  الهیه

طراحی و اجرای روف گاردن الهیه

طراحی و اجرای روف گاردن در الهیه پروژه جدید این شرکت است. از عایق کاری زیر روف گاردن و زهکشی توسط ژئودرین ها تا عایق کاری و اجرای باغچه و چمن مصنوعی، نصب ترموودها و آلاچیق ها، عایق کاری رطوبتی ترمووودها و پارکت ها و آب بندی سازه های چوبی همگی توسط این شرکت انجام گرفته است.

اجرای عایق سقف ایرانشهر

اجرای عایق سقف ایرانشهر

عایق رطوبتی نانوآردوکالر بر پایه رزین های اکریلیک و در رنگ های متنوع برای عایق کاری رطوبتی سقف شیبدار استفاده می شود. در این پروژه برای عایق سقف ساخته شده از الیاف درخت خرما یا همان پیش، در استان سیستان بلوچستان از این عایق استفاده شده است.

عایق کاری استخر زعفرانیه

عایق کاری استخر زعفرانیه

اجرای عایق رطوبتی نانو همراه با مش برای پروژه استخر و جکوزی زعفرانیه توسط تیم اجرایی این شرکت به انجام رسید.

عایق نما در مازندران

عایق نما در مازندران

ویلایی در شهر نور استان مازندران، بوسیله عایق رطوبتی نانوشیلد و تیم اجرایی این شرکت در زمان کوتاه عایق کاری نما شد. عایق کاری و رنگ نما بصورت همزمان انجام شد. تنوع رنگی عایق نما نانوشیلد دست شما را در انتخاب رنگ نما باز می گذارد.

عایق نانوبام در قنات شمالی

عایق نانوبام در قنات شمالی

از پروژه های جدید نانوشیلد، عایق کاری رطوبتی پشت بام ساختمانی در خیابان قنات شمالی می باشد. بدون نیاز به کندن موزاییک ها از کف، عایق رطوبتی نانوبام و مش روی موزاییک ها اجرا شد و لایه نهایی با رنگ زیبا و کاملا آب بند تشکیل گردید.

اجرای عایق کف در کوهسار

اجرای عایق کف در کوهسار

برای عایق کاری رطوبتی کف ساختمانی در منطقه کوهسار از عایق رطوبتی نانومالتی همراه مش استفاده شد. و از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان بطور 100درصدی جلوگیری شد. اجرای عایق روی موزاییک انجام شد. لایه نهایی بصورت سطحی کاملا صاف، یکنواخت و خوشرنگ، بدون نیاز به روکش نهایی حاصل شد.

اجرای عایق بام جنوب تهران

اجرای عایق بام جنوب تهران

ساختمانی در خانی آباد نو توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق های نانوشیلد عایق کاری شد. عایق نانوبام با ساختار پلیمری و چسبندگی بی نظیر مقاوم در برابر آفتاب و باران می باشد ودچار ترک نمی گردد.

عایق کاری بام منظریه

عایق کاری بام منظریه

با آمدن تابستان و گرم شدن هوا مشکلات زیادی برای ایزوگام ها و قیرگونی های اجرا شده بوجود آمده است، چون این عایق ها مشکل روان شدن قیر در گرمای زیاد را دارند که این مسئله خود مشکلات زیست محیطی زیادی بدنبال دارد. از اینرو تمایل به استفاده از عایق های نانو بیشتر شده است.

عایق استخر در مازندران

عایق استخر در مازندران

برای عایق کاری استخری در مازندران از عایق رطوبتی پلیمری نانوپول با چسبندگی عالی و دوام بالا استفاده شد. عایق رطوبتی نانوپول در این پروژه روی کاشی اجرا شد و سطح و کف استخر 100% آب بند شد. به دلیل رنگ زیبای این عایق نیازی به کاشی کاری مجدد نمی باشد.

عایق نانوپول در جاجرود

عایق نانوپول در جاجرود

عایق نانوپول برای آب بندی انواع استخر مناسب است. عایق رطوبتی نانوپول با رنگ آبی استخری برای عایق کاری استخری در جاجرود تهران اجرا شد. چسبندگی عالی و کشسانی بالای عایق نانوپول از ترک خوردن و پوسته شدن این عایق جلوگیری می نماید. نانوپول پایه آب بوده و به سرعت خشک می شود و دوستدار محیط زیست است.

عایق کاری استخر ورامین

عایق کاری استخر ورامین

در فصل تابستان نیاز به رنگ کردن و آب بند نمودن استخرها بسیار بیشتر شده است. این شرکت در پروژه ای دیگر برای عایق کاری استخری در ورامین از عایق رطوبتی پلیمری نانوپول ساخت نانوشیلد استفاده نمود. نانوپول با چسبندگی عالی و خواص انعطاف پذیری و آب بندی از هدررفت آب استخر جلوگیری می کند.

عایق استخر در گچسر

عایق استخر در گچسر

عایق کاری استخری در منطقه گچسر توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق نانوپول انجام گرفت. نانوپول عایق رطوبتی یا همان رنگ آب بند کننده برای استخر می باشد که چسبندگی بسیار بالایی به سطح دارد و به هیچ عنوان پوسته پوسته نمی شود. علاوه بر آب بندی، ضد خزه و جلبک است و کاملا بدون بو وسمیت می باشد.

اجرای نانوکالر خدامی

اجرای نانوکالر خدامی

برای عایق کاری دیوارهای ساختمانی واقع در پشت بام یک منزل در خیابان خدامی از عایق رطوبتی نانوکالر استفاده شد.عایق رطوبتی پلیمری نانوکالر بر پایه آب ساخته شده است. این عایق در رنگ های متنوع علاوه بر آب بندی قابلیت رنگ آمیزی نما را هم دارد.

عایق نما ساختمان هواپیما کلاردشت

عایق نما ساختمان هواپیما کلاردشت

برای عایق کاری نمای ساختمانی به شکل هواپیما در کلاردشت، تیم اجرایی این شرکت از رنگ ضد آب نما استفاده نمود. رنگ ضد آب نما نانوشیلد با فرمولاسیون عالی و پیشرفته علاوه بر رنگ آمیزی نمای ساختمان، کاملا سطح نما را آب بند می نماید و از نما در برابر فرسایش محیطی محافظت می نماید.

عایق سقف شیبدار کلاردشت

عایق سقف شیبدار کلاردشت

عایق کاری سقف شیبدار ساختمانی در کلاردشت، توسط تیم اجرایی این شرکت با عایق رطوبتی نانوآردوکالر انجام گرفت. این عایق پلیمری در رنگ های متنوع و زیبا علاوه بر آب بندی ظاهر بسیار زیبایی به ساختمان و ویلای شما می بخشد.اجرای آسان و عدم تغییر رنگ در برابر آفتاب از ویژگیهای ممتاز عایق های نانوشیلد است.

عایق کاری در لواسان

عایق کاری در لواسان

عایق کاری رطوبتی برای نما، چند حوضچه و استخر کوچک در ساختمانی در منطقه لواسان توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق های نانوشیلد انجام گرفت. تنوع رنگ های استخر، سهولت اجرا، سرعت بالای خشک شدن و دوام عالی از خصوصیات عایق های نانوشیلد می باشد.

عایق کاری پروژه اپال

عایق کاری پروژه اپال

عایق کاری سرویس های بهداشتی در پروژه اپال توسط تیم اجرایی این شرکت انجام شد. عایق نانومالتی برای آب بندی محیط های بسیار مرطوب مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و زیرزمین مناسب است. این عایق رطوبتی پلیمری با فرمولاسیون عالی جایگزینی بی نظیر برای ایزوگام و قیرگونی می باشد.

عایق نما در شهرک واوان

عایق نما در شهرک واوان

تیم اجرایی این شرکت با استفاده از عایق رطوبتی نانوکالر نمای ساختمانی در شهرک واوان واقع در اسلامشهر را عایق کاری نمود. این عایق رطوبتی پلیمری متشکل از رزین های اکریلیک می باشد که بسیار چسبنده به سطح می باشد و در برابر رطوبت و فرسایش محیطی کاملا مقاوم است.

عایق نانومالتی اطلس مال

عایق نانومالتی اطلس مال

عایق کاری رطوبتی طبقات منفی و دیوار برشی در پروژه اطلس مال توسط عایق های رطوبتی نانوشیلد و تیم اجرایی این شرکت انجام شد. جهت عایق کاری این پروژه از عایق رطوبتی چندمنظوره نانومالتی استفاده شد.

عایق نانو پروژه اطلس مال

عایق نانو پروژه اطلس مال

برای عایق بندی سرویس های بهداشتی در پروژه اطلس مال اقدسیه از عایق چند منظوره نانومالتی استفاده شد. نانومالتی عایق پلیمری برای آب بندی محیط های بسیار مرطوب مانند حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و زیرزمین مناسب است.

اجرای عایق بام نیاوران

اجرای عایق بام نیاوران

اجرای عایق رطوبتی پشت بام در یکی از ساختمانهای منطقه نیاوران توسط تیم مجرب این شرکت با عایق رطوبتی پلیمری نانوبام انجام شد. نانوبام به حالت مایع متشکل از رزین های اکریلیک است که در کمترین زمان خشک می شود و تشکیل لایه ای ضد آب و مقاوم در برابر فرسایش محیطی و نور خورشید می دهد.

عایق رطوبتی در سیستان و بلوچستان

عایق رطوبتی در سیستان و بلوچستان

در سیستان و بلوچستان بسیاری از منازل و ساختمانها سقفی متشکل از پیش (برگ درخت خرما)و بافتی از الیاف خرما می باشد. برای عایق کاری رطوبتی این سقف ها از عایق نانوکالر استفاده شد.

عایق نانوبام خیابان جلفا

عایق نانوبام خیابان جلفا

برای عایق کاری بام یک ساختمان در خیابان جلفا از عایق رطوبتی نانوبام استفاده گردید. تیم اجرایی این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن بام این ساختمان را در 4 لایه عایق کاری نمودند.

عایق کاری سرویس بهداشتی

عایق کاری سرویس بهداشتی

عایق کاری سرویس بهداشتی و دیوار برشی پارکینگ در ساختمان پروژه آوست واقع در سعادت آباد توسط تیم اجرایی این شرکت انجام گرفت. در این پروژه از عایق رطوبتی چندمنظوره نانومالتی به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد.

عایق کاری زیرزمین اقدسیه

عایق کاری زیرزمین اقدسیه

عایق کاری دیوارهای طبقات منفی ساختمانی در اقدسیه توسط تیم اجرایی این شرکت و بوسیله عایق نانومالتی انجام شد. عایق چندمنظوره نانومالتی مناسبترین گزینه برای آب بندی محیط های مرطوب مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و زیرزمین می باشد.

پروژه بام توسعه سهند

پروژه بام توسعه سهند

برای عایق بندی بام ساختمان توسعه سهند در سعادت آباد از عایق رطوبتی نانوبام استفاده شد. عایق رطوبتی نانوبام همانند رنگ روی سطح بام اجرا می گردد و پس از خشک شدن لایه ای کاملا ضد رطوبت را تشکیل می دهد. این عایق پلیمری با خواص انعطاف پذیری بالا مقاوم در برابر ترک خوردگی ناشی از انبساط و انقباضات است.

عایق بام تویسرکان

عایق بام تویسرکان

برای عایق کردن سطح بام یک ساختمان در شهر تویسرکان از عایق رطوبتی نانو بام به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد. بکار بردن مش الیاف مابین لایه های عایق رطوبتی نانو بام خواص مکانیکی و ضد رطوبتی بودن عایق را دوچندان می سازد. هم چنین این عایق قابل اجرا روی سطح سیمان، موزاییک و کاشی نیز می باشد.

عایق کاری بام پاسداران

عایق کاری بام پاسداران

برای عایق کاری رطوبتی بام ساختمانی در پاسداران از عایق 4 لایه نانو بام به همراه مش الیاف شیشه استفاده شد. نانو بام عایق پلیمری است که پس از اجرا روی سطح و خشک شدن، لایه ای کاملا ضد رطوبت را تشکیل می دهد. این عایق قدرتمند قابلیت اجرا روی سطوح سیمانی، موزاییک و کاشی را نیز دارد.

 نانو بام در سهروردی

نانو بام در سهروردی

عایق کاری بام در منطقه سهروردی تهران، با عایق رطوبتی نانو بام توسط پرسنل اجرایی این شرکت انجام شد. نانو بام عایقی برنگ سفید و با غلظتی شبیه به غلظت عسل می باشد که با قلم مو به آسانی قابل اجرا روی سطح بام می باشد.

عایق نما، مازندران

عایق نما، مازندران

برای عایق کاری سطوح نمای یک ویلا در مازندران، منطقه نور، از رنگ ضد آب نما ساخت نانوشیلد استفاده شد. از آنجا که در مناطق شمالی کشورمان بعلت بارانهای مداوم سرعت اجرای عایق، امری بسیار ضروری است انتخاب این عایق کمک شایانی به شما جهت ضد آب کردن نمای ساختمان در کمترین زمان ممکن می نماید.

عایق کاری زیرزمین نیاوران

عایق کاری زیرزمین نیاوران

جهت عایق کاری طبقات منفی یک مجتمع تجاری اداری در نیاوران از عایق رطوبتی قدرتمند نانو مالتی استفاده شد. نانو مالتی در برابر نفوذ رطوبت بسیار مقاوم است بهمین جهت برای محیط های فوق العاده مرطوب مانند زیرزمین، آشپزخانه و سرویس های بهداشتی مناسب می باشد.

عایق کاری بام سعادت آباد

عایق کاری بام سعادت آباد

برای عایق کاری پشت بام ساختمانی در سعادت آباد از عایق رطوبتی سفید رنگ نانو بام به همراه توری الیاف شیشه استفاده شد. اجرای عایق رطوبتی این پشت بام توسط پرسنل این شرکت با سرعت و دقت تمام انجام گرفت.

عایق کاری بام هتل شیراز

عایق کاری بام هتل شیراز

برای آب بندی پشت بام هتل شیراز واقع در مرکز تهران، از عایق رطوبتی نانو بام به همراه مش شیشه استفاده شد. نانو بام عایق پلیمری سفید رنگ با قدرت بالا در برابر نفوذ رطوبت به داخل ساختمان می باشد که استفاده از آن به همراه توری الیاف شیشه، خواص آب بندی و استحکام مکانیکی عایق را دو چندان می سازد.