پروژه نانورول و نانوشیت

برای عایق کاری سطح کف حیاط و پارکینگ و نیز سطح چوبی کف و دیواره یک سازه چوبی از عایق های رطوبتی نانوشیلد: نانوشیت و نانورول استفاده شد. در این مطلب به معرفی این محصولات و جدیدترین پروژه های انجام شده با نانورول و نانوشیت پرداخته ایم.

پروژه نانورول و نانوشیتپروژه نانورول و نانوشیتپروژه نانورول و نانوشیتپروژه نانورول و نانوشیتپروژه نانورول و نانوشیت

عایق رطوبتی نانورول و نانوشیت

دو محصول متفاوت نانوشیلد برای عایق کاری و آب بندی نانورول و نانوشیت می باشد که به صورت ورقه ای تولید می شود و با چسب های مخصوص قابل چسباندن به انواع سطوح است و برای آب بندی و عایق کاری رطوبتی دیوار و کف می تواند استفاده گردد.

نانورول برای عایق کاری سازه چوبی در قسمت دیوار و کف آن در پروژه ای در نیاوران تهران استفاده گردید.

نانوشیت هم در پروژه فرمانیه برای سطح کف پارکینگ و حیاط استفاده شد.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.