جستجوسبد خرید

وبلاگ نانوشیلد

مطالب و مقالات مرتبط با انواع عایق رطوبتی در صنعت ساختمان

جدیدترین رنگ نمای ساختمان | رنگ آمیزی نما + قیمت

معرفی انواع رنگ نما

در این مقاله به معرفی انواع رنگ نمای ساختمان پرداختیم . رنگ نما پوششی است که به دلیل قدرت پوشانندگی بالا مقاومت و دوام بالا، درخشندگی و انعطاف پذیری, بیشتر مورد توجه است.

بهترین عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر وظیفه آب بندی صحیح و تضمین شده استخر را بر عهده دارد و از آنجایی که در اغلب موارد فضای داخلی استخر آن ها تنها چیزی نیست که باید عایق شود. ضد آب کردن سطوح اطراف استخر، ایمنی طولانی مدت و سهولت نگهداری عمومی استخر و محیط اطراف آن را بهبود می بخشد.

سیل و راه کار های جلوگیری از خسارات آن با عایق رطوبتی

مقابله با سیل با عایق رطوبتی

سیلاب‌های شدید آب و هوایی در مناطقی اتفاق می‌افتد که هرگز فکر نمی‌کردیم امکان‌پذیر باشد و هر صاحب خانه ایی باید آگاه و آماده برای وقوع سیل باشد.مطمئن ترین راه برای جلوگیری از خسارات ناشی از سیل،خرید و اجرای عایق رطوبتی از تولید کننده های معتبر است.

چگونه یک سقف بتنی را ضد آب کنیم؟ | نحوه آببندی بتن

عایقکاری سقف بتنی

یکی از تکنیک های ساختمانی مورد نیاز برای اطمینان از طول عمر سازه و حفظ ارزش آن، عایقکاری آن است تنها 2 تا 3 درصد از کل هزینه یک ساختمان صرف آب بندی آن می شود در مقایسه با هزینه های قابل توجه تعمیر و استهلاک احتمالی خانه، هزینه های ضد آب به شدت کمتر است!

در انتخاب پیمانکار برای عایقبندی بتن به چه مواردی توجه کنیم

انتخاب پیمانکار برای عایقبندی بتن

به دنبال افرادی باشید که در ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان متعهد هستند. پیمانکارانی را انتخاب کنید که پروژه را در زمان مقرر و بدون مشکل به پایان برسانند همه پیمانکاران عایق رطوبتی یکسان نیستند. ممکن است پیمانکارانی باشند که خدمات ارزانی ارائه دهند به یاد داشته باشید که کیفیت مهمترین عامل در انتخاب پیمانکار مناسب است

ارزش ملک را با عایق های رطوبتی نانو افزایش دهید

افزایش ارزش ملک با عایق رطوبتی

محصولات نانوشیلد با سیستم های ضد آب قوی کمتر در معرض آسیب آب، رشد قالب و زوال ساختاری هستند، و تضمین می کنند که ارزش آنها در طول زمان دست نخورده باقی می ماند. این رویکرد بلندمدت برای نگهداری و بهبود ملک در نهایت به بازده مالی بیشتر برای صاحبان خانه در بازار املاک تبدیل می شود.

سرمایه گذاری روی عایق رطوبتی حرفه ای | عایق رطوبتی نانو

سرمایه گذاری روی عایق رطوبتی

سرمایه گذاری روی عایق رطوبتی باعث محافظت از اموال شما می شود ارزش ملک شما را افزایش دهد عایق رطوبتی نانوشیلد باعث جلوگیری از آسیب‌های ساختاری، رشد کپک‌ها و تعمیرات پرهزینه می شود.

همه چیز در مورد آب بندی استخری و جلوگیری از نشت استخر

مزایای عایق رطوبتی برای استخر شنا

ساخت و نصب استخر یک فرایند مهم است و باید تمام اقدامات لازم جهت نگهداشت آن صورت پذیرد.ما در این مطلب در مورد مواردی از جمله نحوه جلوگیری از هدررفت آب، نحوه جلوگیری از هرگونه آسیب ساختاری و حفظ بهداشت و تمیزی استخر صحبت خواهیم کرد.

رنگ ضد آب نما چیست؟ | رنگ نانو ضد آب نما با قیمت خرید مناسب

رنگ ضد آب نما چیست؟

این محصول، پلیمری ساخته شده بر پایه آب است و به صورت بی رنگ و رنگی قابل تولید است که پوششی محکم و بادوام ایجاد می‌کند رنگ ضد آب نما می تواند یک راه حل سریع و عالی باشد که در برابر آب بدون ترک خوردن، لایه‌برداری یا بلند شدن مقاومت می‌کند.

آب بندی استخر با مواد نانو | بهترین روش عایق بندی استخر

ضد آب کردن استخرهای شنا

ضد آب کردن سطوح افقی و عمودی استخر ضروری است تا سازه ها بتوانند در مدت زمان طولانی ضد آب و کاملاً پایدار باقی بمانند که عایق نانوپول نانوشیلد محافظ بسیار قوی می باشد.

عایق رطوبتی سنگ نما | بهترین عایق نانو برای نمای ساختمان

عایق کاری دیوارهای آجری و سنگی

عایق رطوبتی نما برای ساختمان های قدیمی ضروری هستند این تضمین می کند که فضای داخلی از آب و هوای شدید و رطوبت نافذ محافظت می شود، اما هر گونه رطوبت یا بخار آب باقیمانده همچنان قادر به فرار است در این مطلب با انواع عایقکاری دیوارهای آجری و سنگی می پردازیم.

عایق رطوبتی سنگ | عایق کاری و اب بندی سنگ نما

آب بندی سطوح سنگی

حفاظت از سنگ شما امری بسیار ضرروری است هوازدگی-نصب نادرست از جمله مواردی هستند که باعث آسیب به سطوح سنگی می شود برای محافظت از سرمایه خود آب بندی با استفاده از محافظ سنگ نانوشیلد بهترین راهکار می باشد .

عایق کاری چاله آسانسور | آب بندی چاله آسانسور

آب بندی چاله آسانسور

چاله آسانسور در برخی مواقع در اثر جذب و یا نشتی آب به داخل آن باعث مشکلاتی از جمله جذب رطوبت و پوسیدگی کف آسانسور میشود با عایقکاری فشارمنفی چاهک اسانسور به صورت کامل عایقکاری میشود

حضور نانوشیلد در برنامه میدون

حضور نانوشیلد در برنامه میدون

حضور مهندس مصطفی مرتضایی در برنامه میدان برای معرفی محصولات عایق رطوبتی و انواع رنگ های ساختمانی تولید شده توسط نانوشیلد

آب بندی بام را جدی بگیرید !

آب بندی بام را جدی بگیرید !

آب بندی و عایق کاری غیر اصولی بام یکی از مشکلات عمده ایست که ساختمانهای شهرهای کشور را تهدید میکند و باید بطور جدی به آنها پرداخته شود.

رزین سنگ چیست؟

رزین سنگ چیست؟

یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی سنگ‌هایی که از دل طبیعت استخراج می‌شوند. همانطور که می دانید این سنگ ها تحت یک سری فرایندهای برش و صیقل دادن از حالت خام به حالت آماده ی مصرف تبدیل می گردند. یکی دیگر از کارهایی که روی سنگ‌ انجام می‌شود رزین سنگ می باشد.

چسب ضد آب

چسب ضد آب

یکی از رایج ترین مصالح ساختمانی چسب های آب بندی می باشد. چسب ضد آب بصورت مایع و پودر از رزین های مختلف قابل تولید هستند و کاربردهای گوناگونی در صنعت ساختمان دارند:

آب بندی نما

آب بندی نما

نمای ساختمان ها یکی از بهترین محل ها برای نفوذ رطوبت به داخل ساختمان هستند. همچنین نفوذ رطوبت بصورت بخار آب به داخل لایه های زیرین نما موجب ایجاد پل حرارتی و نفوذ سرما و گرما به داخل ساختمان می گردد. لذا آب بندی نما ضروری می باشد. در این مطلب به انواع آب بندی نما می پردازیم.

عایق بام سفید

عایق بام سفید

عایق سفید بام یا بام سفید عایق جدید و جایگزین عایق های سنتی و قدیمی مانند قیرگونی و ایزوگام است با مزایایی شگفت انگیز نسبت به دیگر عایق های رطوبتی ساختمانی!

صادرات به عراق

صادرات به عراق

ارسال عایق های رطوبتی نانوشیلد مانند:نانوکالر،نانو آردوکالر،نانو پول،نانو مالتی،نانومالتی دو جزئی،رنگ آکریلیک،خمیر درز بندی و...به کشور عراق و اجرای پروژه های عایق بندی توسظ تیم نانوشیلد کامل شد.

عایق رطوبتی مقرون به صرفه

عایق رطوبتی مقرون به صرفه

یکی از مشکلات گریز ناپذیر در حوزه ساختمان سازی، خرابی های ناشی از نفوذ نم و رطوبت به داخل سازه می باشد. از این رو عایق کاری رطوبتی یکی از مراحل قطعی در ساخت است. عایق های سنتی مثل ایزوگام علی رغم قیمت مناسب شان عمر کوتاهی داشته و حتما بعد از گذشت ده سال نیاز به تعویض دارند.اما گزینه بهتری هم هست!

انواع کاربردهای عایق رطوبتی

انواع کاربردهای عایق رطوبتی

عایق های رطوبتی نانوشیلد برای آب بندی و عایق کاری انواع سطوح ساختمانی- در مقابل فشارهای منفی و مثبت آب- به کار می رود. گستره ی کاربرد این عایق ها زیاد است و در این مطلب به اختصار به ذکر کاربردهای عایق های رطوبتی نانوشیلد پرداخته شده است.

آب بندی فشار منفی

آب بندی فشار منفی

همواره در بحث آب بندی و عایق کاری در همه حوزه ها، موضوع فشار منفی و مثبت آب مطرح بوده و هست. در این مطلب به تعریف و بررسی فشار مثبت و منفی آب می پردازیم و نحوه ی مقابله با آن را توضیح خواهیم داد.

انواع عایق ساختمانی

انواع عایق ساختمانی

عایق به معنای بازدارنده و مانع می باشد. به موادی اطلاق می گردد که در برابر انتقال حرارت یا صوت یا رطوبت یا الکتریسیته مقاومت می کند و محیط را ایزوله می سازد. در این مطلب با انواع اصلی عایق های ساختمانی آشنا خواهید شد.

فیلم لاتکس ضد آب

فیلم لاتکس ضد آب

در این مطلب می توانید بابرخی ویژگی های پلیمرها خصوصا در زمینه تشکیل فیلم و انعقاد لاتکس ها، دمای انتقال شیشه ای، حداقل دمای تشکیل فیلم، دیسپرسیون پلیمرها و عوامل موثر بر آنها بیشتر آشنا شوید:

مواد ضد آب

مواد ضد آب

انواع مختلفی از مواد ضد آب وجود دارد. برخی از بهترین و متداول ترین آنها عبارتند از: پلی اورتان ، پوشش سیمانی ، لاستیک EPDM ، آسفالت لاستیکی ، ترموپلاستیک ، غشا های پایه قیری ، و غشای ضد آب pvc. در این مطلب ، در مورد انواع متداول مواد ضد آب ، مزایای آنها هنگام استفاده صحیح بیشتر خواهید آموخت.

عایق سفید بام

عایق سفید بام

در این مطلب به بررسی اثر عایق سفید بام یا عایق نانوبام بر جو و محیط زیست پرداخته شده است. این که آیا عایق سفید بام گام موثری در جهت کاهش جزیره گرمایی شهرها و کاهش اثرات گازهای گلخانه ای برداشته است یا خیر؟ و چگونه؟

عایق رنگی نما

عایق رنگی نما

یکی از قسمت های مهم ساختمان برای عایق بندی نمای اصلی، غربی و شمال غربی آن می باشد. به نماهای غربی اصطلاحا دیوارهای باران گیر گویند. در این مطلب می خواهیم شما را با عایق رطوبتی رنگی نما با پایه پلیمری آشنا کنیم که کار رنگ و آب بندی را همزمان انجام داده و ظاهر بسیار زیبایی دارد.

آشنایی با عایق رطوبتی

آشنایی با عایق رطوبتی

در این مطلب به شرح اجمالی انواع عایق های رطوبتی ساختمانی پرداخته ایم. عایق های رطوبتی می توانند به اشکال گوناگون باشند و همچنین نحوهی اجرای متفاوت دارند مثلا برخی نفوذگر هستند برخی سطحی اجرا می گردند. آیا می توان گفت کدامیک از انواع عایق رطوبتی مناسب تر است؟

عایق رطوبتی پلیمری چیست؟

عایق رطوبتی پلیمری چیست؟

در این مطلب به تعریف، بررسی مزایا و طیف وسیع کاربردهای عایق رطوبتی پلیمری پرداخته ایم. همانطور که می دانید عایق های پلیمری متشکل از رزین های آب بند کننده بوده و نسل نوینی را در صنعت عایق کاری ساختمان باز کرده است.سبکی، اجرای آسان، عمر مفید بالا، استحکام مکانیکی و انعطاف بالا از مزایای ویژه آنهاست.

نانوشیلد در نمایشگاه بین المللی تهران

نانوشیلد در نمایشگاه بین المللی تهران

نانوشیلد در نمایشگاه بین المللی ساختمان 2020 حضور یافت و مورد توجه هیئت های بازرگانی متفاوت از کشورهای مختلف قرار گرفت. در این نشست ها پیرامون کاربردهای فراوان عایق های رطوبتی پلیمری نانوشیلد، کارایی آنها و مسایل صادرات به کشورهای مجاور بحث شد.

تیتان چیست؟

تیتان چیست؟

همیشه وقتی صحبت از رنگ سفید در صنایع مختلف می شود نام تیتان اولین ماده ای است که به گوشمان می خورد. تیتان یا همان تیتانیوم دی اکساید ماده ای معدنی در اشکال مختلف آناتاز و روتایل یافت می شود و مهمترین رنگ دانه سفید در صنایع خوراکی، بهداشتی، دارویی و رنگسازی در دنیا می باشد.

قیر

قیر

قیر ماده ای سیاه رنگ بصورت خمیری ساخته شده بر پایه مواد نفتی هم بصورت طبیعی در طبیعت و معادن یافت می شود و هم در پالایشگاه های نفت از تقطیر نفت خام بدست می آید. در این مطلب به شرح انواع قیر و کاربردهای قیر پرداخته ایم.

رزین چیست؟

رزین چیست؟

رزین ها جزو خانواده پلیمرها محسوب می شوند با منشا های گیاهی، حیوانی و معدنی در طبیعت یافت می شوند. خواص بی نظیر این رزین ها، همچون چسبندگی، قوام، تشکیل فیلم و مقاومت در برابر مواد شیمیایی موجب اشتیاق صنایع به استفاده روزافزون رزین ها شده و تکنولوژی سنتز مصنوعی رزین ها پا به عرصه صنعت گذاشته است.

پیگمنت چیست؟

پیگمنت چیست؟

پیگمنت ها موادی جامد هستند که در محمل رنگ به حالت سوسپانسیون در می آیند و موجب رنگ دهی، قوام و پوشانندگی بیشتر رنگ می شوند. پیگمنت ها یا همان رنگ دانه ها به دو دسته کلی معدنی و آلی تقسیم می شوند. در این مطلب به توصیف انواع رنگدانه ها، خواص آنها و کاربردهای آن پرداخته ایم.

مقایسه نانوبام و ایزوگام

مقایسه نانوبام و ایزوگام

در این مطلب به بررسی تفاوت های ایزوگام و عایق رطوبتی پلیمری نانوبام می پردازیم. ایزوگام به دلیل پیشینه زیاد و اثبات عملکرد خویش در زمینه آب بندی طرفداران بیشماری دارد. با پیشرفت علم نوین پلیمرها عایق های رطوبتی جدیدی به بازار عرضه شده که علاوه بر کارایی بالا، نواقص ایزوگام را هم ندارد.

عایق رطوبتی و انواع آن

عایق رطوبتی و انواع آن

آب بندی یکی از مهمترین مباحث در ساختمان است و حفاظت دربرابر رطوبت بک مسئله جدی و معضل اساسی و نگرانی بسیاری از متخصصین حوزه صنعت ساختمان سازی است. در این مطلب به معرفی انواع عایق رطوبتی و همچنین نحوه عملکرد آنها میپردازیم و در پایان بهترین نوع عایق رطوبتی را به شما معرفی خواهیم کرد

رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک

همیشه صاحبان خانه ها این دغدغه را دارند که چه رنگی برای دیوارهای داخل و خارج ساختمان انها مناسب تر است. عوامل مهمی مانند میزان بو وسمیت ، پوشش دهی ، جلا و دوام رنگ روی این انتخاب موثر است. در این مطلب به این مسئله می پردازیم و رنگ اکریلیک پایه آب را با رنگ روغنی (پایه حلال) مقایسه می کنیم.

عایق رطوبتی پلیمری

عایق رطوبتی پلیمری

تولید انواع عایق رطوبتی پلیمری جهت مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی با بهره گیری از نانوتکنولوژی، کیفیت بسیار بالا و مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت و ماندگاری طولانی.