جستجوسبد خرید

چسب ضد آب

یکی از رایج ترین مصالح ساختمانی چسب های آب بندی می باشد. چسب ضد آب بصورت مایع و پودر از رزین های مختلف قابل تولید هستند و کاربردهای گوناگونی در صنعت ساختمان دارند:

چسب ضد آب ساختمانی

چسب های گوناگونی در بازار وجود دارند که مصارف صنعتی، ساختمانی و خانگی دارند. بسته به نوع کاربرد آن، چسب مناسب انتخاب می گردد.برخی از چسب های رایج در بازار عبارتند از: چسب مایع، چسب آکواریوم یا سیلیکونی، چسب نواری، چسب دوقلو، چسب 123، چسب آناروبیک یا چسب قفل و رزوه، چسب وکیوم، چسب کاشی و سرامیک، چسب پودری پلیمری و.........
در این مطلب به بررسی کارایی و خواص چسب ضد آب ساختمانی یا چسب ضد آب نانو می پردازیم: این چسب که می تواند از رزین های متفاوتی تهیه گردد بصورت مایع یا پودر قابل تولید می باشد. برای مصارف ساختمانی استفاده می گردد. و در بخش های مختلف امور ساختمانی بکار می رود.

کاربرد های چسب ضد آب ساختمانی

مزایای چسب ضد آب ساختمانی یا چسب آب بندی

آب بندی نمای ساختمان با چسب ضد آب آب بندی

آب بندی نما ساختمان برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل ساختمان و نیز جلوگیری از ایجاد جرم و آلودگی روی نمای ساختمان انجام می شود. برای بالا بردن عمر و کیفیت ماندگار سنگ های نما و ایجاد ظاهر تمیز پایدار در آنها باید روی سطح سنگ را ضد آب نمود. بهترین گزینه آب بندی نما چسب آب بندی می باشد. در شهرهای شمالی و پر بارش یا مناطقی با رطوبت هوای بالا مثل جنوب آب بندی نمای ساختمان رواج زیادی دارد.

کاربرد آب بندی نما ساختمان

انواع چسب برای آب بندی نما ساختمان

p-129

عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر وظیفه آب بندی صحیح و تضمین شده استخر را بر عهده دارد و از آنجایی که در اغلب موارد آب موجود در استخر در تماس مستقیم با پوست انسان و سایر آبزیان است باید موارد بهداشتی را نیز تضمین نماید

p-268

عایق رطوبتی پلیمری

تولید انواع عایق رطوبتی پلیمری جهت مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی با بهره گیری از نانوتکنولوژی، کیفیت بسیار بالا و مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت و ماندگاری طولانی.

p-531

مواد ضد آب

انواع مختلفی از مواد ضد آب وجود دارد. برخی از بهترین و متداول ترین آنها عبارتند از: پلی اورتان ، پوشش سیمانی ، لاستیک EPDM ، آسفالت لاستیکی ، ترموپلاستیک ، غشا های پایه قیری ، و غشای ضد آب pvc. در این مطلب ، در مورد انواع متداول مواد ضد آب ، مزایای آنها هنگام استفاده صحیح بیشتر خواهید آموخت.

p-506

تیتان چیست؟

همیشه وقتی صحبت از رنگ سفید در صنایع مختلف می شود نام تیتان اولین ماده ای است که به گوشمان می خورد. تیتان یا همان تیتانیوم دی اکساید ماده ای معدنی در اشکال مختلف آناتاز و روتایل یافت می شود و مهمترین رنگ دانه سفید در صنایع خوراکی، بهداشتی، دارویی و رنگسازی در دنیا می باشد.