اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانیاجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانیاجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانیاجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانیاجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانیاجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

اجرای نانو استون کالر در رستوران آب و آتش اصفهان

در رستوران آب و آتش واقع در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان، برای عایق کاری آلاچیق ها،  از عایق رطوبتی محافظ نما استفاده شد. این عایق رطوبتی بر روی  کلیه سطوح ساختمانی می تواند بکار گرفته شود.شوره آجر را ازبین برده و باعث کاهش شدید جذب آب می شود. نانو استون کالر رنگ نما را تثبیت می کند و پس از اجرا مانند لایه ای شفاف روی سطح خشک می شود.


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.