جستجوسبد خرید

اجرای عایق سقف بام توسعه تجارت الکترونیک کیش

عایق کاری سقف بام توسعه تجارت الکترونیک کیش در دماوند، توسط تیم اجرایی این شرکت با عایق رطوبتی نانوبام انجام گرفت. این عایق پلیمری در رنگ های متنوع و زیبا علاوه بر آب بندی ظاهر بسیار زیبایی به ساختمان و ویلای شما می بخشد.

عایق رطوبتی سقفعایق بامعایق کاریعایق بامعایق رطوبتی نانوعایق پشت بام

اجرای عایق پروژه توسعه تجارت الکترونیک کیش (بانک پارسیان)

 توسعه تجارت الکترونیک کیش واقع در خیابان دماوند, اتحاد جنب کرمان موتوراست آب بندی سقف بام توسط تیم اجرایی نانوشیلد اجرا شده است 

محصولات استفاده شده برای این پروژه شامل موارد زیر می باشد :

ویژگی های محصولات نانوشیلد

  1. میزان مقاوت فشاری : 5 بار فشار مثبت
  2. مقاومت حرارتی : 20- تا 180+ قابلیت تردد بر روی بام بعد از اجرا
  3. به عنوان لایه نهایی و فینیشینگ کار , قابل استفاده است .
p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.