جستجوسبد خرید

عایق کاری استخر تهران دشت

این شرکت در پروژه ای دیگر برای عایق کاری استخری در تهران دشت از عایق رطوبتی پلیمری نانوپول ساخت نانوشیلد استفاده نمود. نانوپول با چسبندگی عالی و خواص انعطاف پذیری و آب بندی از هدررفت آب استخر جلوگیری می کند.

عایق کاری استخرنانوپولآب بندی استخرعایق نانو پلیمریعایق رطوبتی پلیمریعایق رطوبتی استخر

اجرای عایق نانوپول در استخر تهران دشت

پروژه استخر کاشی شده متعلق به آقای غریبی در تهران دشت واقع شده است . اقدامات صورت گرفته برای آب بندی استخر کاشی شده به شرح زیر می باشد :

این پروژه در 2 لایه اجرا شده است , لایه اول از محصول دو جزئی فشارمنفی به همراه توری و لایه نهایی از عایق نانوپول استفاده شده است بعد از آن به درخواست مشتری سطح روی کار با خط های سفید که از محصول نانوپول سفید می باشد به صورت کامل خط کشی انجام شده است .

مشخصات محصولات نانوشیلد :

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.