جستجوسبد خرید

عایق کاری استخر در آبعلی

در این استخر واقع در یک ساختمان خصوصی این شرکت با استفاده از نانوپول که از محصولات انحصاری این شرکت بوده، کار آب بندی آن را به نحو عالی و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام داده است.

عایق کاری استخر در آبعلیعایق کاری استخر در آبعلی

عایق کاری استخر در آبعلی

استخر آبعلی یکی از استخرهایی است که توسط این شرکت کار عایق کاری و آب بندی آن توسط این شرکت در کمترین زمان ممکن صورت گرفته و به کارفرما تحویل داده شده است.

یکی از مراحل ساخت استخر عایق کاری و نقاشی آن می باشد که شرکت سازه سازان یزدان پاک علاوه بر طراحی و اجرای تمام مراحل انواع استخر با کاربردهای متفاوت، در عایق کاری استخر ها با استفاده از نانوپول تجربه بسیار بالایی دارد.
یکی از مهمترین مزایای نانوپول رنگ آبی استخری آن می باشد که علاوه بر آب بندی استخر نیاز کارفرما به نقاشی استخر را بر طرف ساخته و همچنین مراحل کار عایق بندی را کاهش می دهد به طوری که در صورت استفاده از عایق های سنتی نظیر قیر گونی و یا ایزوگام پس از اجرای عایق ابتدا باید بر روی آن سیمان کشی (لیسه) اجرا شود و سپس بر روی آن نقاشی و یا کاشی اجرا شود.اما در اجرای عایق کاری با استفاده از نانوپول تمام این مراحل به صورت یکجا انجام میگیرد.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.