رنگ اکریلیک

همیشه صاحبان خانه ها این دغدغه را دارند که چه رنگی برای دیوارهای داخل و خارج ساختمان انها مناسب تر است. عوامل مهمی مانند میزان بو وسمیت ، پوشش دهی ، جلا و دوام رنگ روی این انتخاب موثر است. در این مطلب به این مسئله می پردازیم و رنگ اکریلیک پایه آب را با رنگ روغنی (پایه حلال) مقایسه می کنیم.

رنگ اکریلیک و ویژگی های آن

رنگ آکریلیک یک رنگ بر پایه آب و غیر سمی است و بسیار سریع خشک میشود که برای بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار میگیرد. بسته به نوع رنگ آکریلیک، میتوان آن را برای استفاده در داخل خانه یا خارج از منزل بکار برد.

اگر شما قصد دارید داخل و یا خارج ساختمان خود را رنگ بزنید، رنگ اکریلیک می تواند نتایج استثنایی و ماندگاری را ارائه دهد.

مزایای رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک گرچه در تمامی موارد قابل استفاده نیست، اما مناسب ترین گزینه در بسیاری از پروژه ها می باشد. در زیر لیستی از مزایای عالی رنگ اکریلیک پایه آبی ارائه شده است:

معایب رنگ اکریلیک

نانوشیلد برند برتر عایق رطوبتی و رنگ اکریلیک 

p-129

عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر وظیفه آب بندی صحیح و تضمین شده استخر را بر عهده دارد و از آنجایی که در اغلب موارد آب موجود در استخر در تماس مستقیم با پوست انسان و سایر آبزیان است باید موارد بهداشتی را نیز تضمین نماید

p-268

عایق رطوبتی پلیمری

تولید انواع عایق رطوبتی پلیمری جهت مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی با بهره گیری از نانوتکنولوژی، کیفیت بسیار بالا و مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت و ماندگاری طولانی.

p-531

مواد ضد آب

انواع مختلفی از مواد ضد آب وجود دارد. برخی از بهترین و متداول ترین آنها عبارتند از: پلی اورتان ، پوشش سیمانی ، لاستیک EPDM ، آسفالت لاستیکی ، ترموپلاستیک ، غشا های پایه قیری ، و غشای ضد آب pvc. در این مطلب ، در مورد انواع متداول مواد ضد آب ، مزایای آنها هنگام استفاده صحیح بیشتر خواهید آموخت.

p-506

تیتان چیست؟

همیشه وقتی صحبت از رنگ سفید در صنایع مختلف می شود نام تیتان اولین ماده ای است که به گوشمان می خورد. تیتان یا همان تیتانیوم دی اکساید ماده ای معدنی در اشکال مختلف آناتاز و روتایل یافت می شود و مهمترین رنگ دانه سفید در صنایع خوراکی، بهداشتی، دارویی و رنگسازی در دنیا می باشد.