عایق کاری استخر در ملارد

برای آب بندی یک استخر در ملارد از عایق رطوبتی نانو پول استفاده شد که کار عایق بندی رطوبتی این استخر و رنگ آن همزمان انجام شد.

عایق کاری استخر در ملاردعایق کاری استخر در ملاردعایق کاری استخر در ملاردعایق کاری استخر در ملاردعایق کاری استخر در ملارد

آب بندی استخر ملارد

از محصول نانوپول این شرکت برای عایق کاری صد در صدی یک استخر در برابر رطوبت استفاده شد. این عایق رطوبتی قدرتمند با تحمل فشارهای بالای مثبت و منفی، قابلیت اجرای سریع و  ضد خزه و ضد جلبک بودن،  گزینه ای عالی برای آ ب بندی استخر شماست.

ویدئو زیر نحوه عایق کاری با نانوپول را بخوبی نمایش میدهد

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.