آب بندی پشت بام کامرانیه

از عایق رطوبتی نانوبام برای عایق کاری بام یک ساختمان در کامرانیه استفاده شد. پشت بام این ساختمان مسکونی در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت کاملا آب بندی شد.

آب بندی پشت بام کامرانیهآب بندی پشت بام کامرانیهآب بندی پشت بام کامرانیهآب بندی پشت بام کامرانیهآب بندی پشت بام کامرانیه

عایق کاری پشت بام در کامرانیه

یک ساختمان مسکونی در کامرانیه نیاز به آب بندی در قسمت بام داشت که نیروهای این شرکت در کمترین زمان ممکن پشت بام این ساختمان را به وسیله عایق رطوبتی نانوبام، عایق کاری کردند.

نانو بام با کیفیت بسیار بالا برای آب بندی، در برابر نور خورشید مقاوم بوده و در حالت اشباع دچار پارگی و سایش نمی گردد.p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.