درباره نانوشیلد

نانوشیلد یکی از برندهای زیر مجموعه سازه سازان یزدان پاک است که در زمینه تولید انواع عایق رطوبتی ساختمانی فعالیت دارد و دارای گواهی ثبت اختراع از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است.

محصولات نانوشیلد راه کاری موثر و آسان و بهترین جایگزین برای عایق های رطوبتی سنتی نظیر قیر گونی و ایزوگام است. این محصولات بصورت اختصاصی و برای انواع آب بندی کاربرد دارد. اجرای سریع با کمترین محدودیت و بر روی انواع سطوح ( سیمانی، گچی، فلزی و ... ) ویژگی برتر و ممتاز عایق های رطوبتی نانوشیلد است.

اجرای محصولات و عایق های رطوبتی مایع نانوشیلد بسیار آسان است. برای آب بندی سطوح میتوانید از قلم مو یا ایرلس پاش استفاده کنید. این محصولات در بسته بندی های متنوع و با کیفیت تولید میشود.

حضور فعال نانوشیلد در نمایشگاه های داخلی و خارجی و استقبال بسیار خوب از این کالای ممتاز ایرانی در خارج از کشور زمینه صادرات نانوشیلد را به کشورهای همسایه فراهم کرده است. در حال حاضر از عایق های رطوبتی نانوشیلد در کشورهای عراق، امارات متحده عربی، افغانستان و تاجیکستان استفاده میشود که بازخورد بسیار مطلوبی را داشته است.

گواهی ثبت اختراع نانوشیلد

جهت مشاهده گواهی با فرمت PDF بر روی تصویر کلیک نمایید.

خرید نانوشیلد

برای خرید محصولات نانوشیلد علاوه بر تماس مستقیم با شماره تلفنهای مندرج در سایت میتوانید از فروشگاه های آنلاین نظیر دیجی کالا اقدام نمایید. همچنین این محصولات در فروشگاه های رنگ و ابزار به وفور یافت میشود.

مشاوره و اجرا

جهت کسب مشاوره میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم مشاوره اقدام نمایید.

چنانچه برای اجرای محصولات نانوشیلد کارگر یا تیم مناسبی را یافت نکردید، تیم اجرایی نانوشیلد با آخرین تکنولوژی روز دنیا آماده همکاری با شما عزیزان است. در کوتاهترین زمان ممکن و با برترین کیفیت.