عایق نما در مازندران

ویلایی در شهر نور استان مازندران، بوسیله عایق رطوبتی نانوشیلد و تیم اجرایی این شرکت در زمان کوتاه عایق کاری نما شد. عایق کاری و رنگ نما بصورت همزمان انجام شد. تنوع رنگی عایق نما نانوشیلد دست شما را در انتخاب رنگ نما باز می گذارد.

عایق نما در مازندرانعایق نما در مازندرانعایق نما در مازندرانعایق نما در مازندرانعایق نما در مازندرانعایق نما در مازندرانعایق نما در مازندران

اجرای عایق نما در مازندران

ویلایی در شهر نور مازندران با عایق رطوبتی نانوکالر عایق کاری شد. نمای این ویلا بصورت همزمان با عایق نانوکالر رنگ و عایق شد. عایق رطوبتی نانوکالر با چسبندگی فوق العاده و کیفیت بالا مناسب شهرهای بسیار مرطوب شمالی است و ساختمان را از نفوذ رطوبت محفوظ می دارد. تنوع رنگی عایق نانوکالر می تواند به زیبایی نمای ویلای شما جلوه ای دوچندان بخشد. فیلم اجرای این پروژه را در زیر میتوانید ببینید:

از مزایای عایق رطوبتی نانوکالر برای نما به موراد زیر بسنده می کنیم:

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.