جستجوسبد خرید

عایق نانوبام در قنات شمالی

از پروژه های جدید نانوشیلد، عایق کاری رطوبتی پشت بام ساختمانی در خیابان قنات شمالی می باشد. بدون نیاز به کندن موزاییک ها از کف، عایق رطوبتی نانوبام و مش روی موزاییک ها اجرا شد و لایه نهایی با رنگ زیبا و کاملا آب بند تشکیل گردید.

عایق نانوبام در قنات شمالیعایق نانوبام در قنات شمالیعایق نانوبام در قنات شمالیعایق نانوبام در قنات شمالیعایق نانوبام در قنات شمالی

اجرای عایق رطوبتی نانوبام با مش در خیابان قنات شمالی

عایق رطوبتی نانوبام با مش برای ساختمانی در خیابان قنات شمالی، روی موزاییک اجرا شد. عایق رطوبتی نانوبام کاملا چسبنده به سطح و آببند کننده می باشد. این عایق رطوبتی که همانند رنگ به سادگی روی سطح اجرا می گردد جایگزین ایزوگام و قیرگونی بوده. و بدلیل پایه آب بودن این محصول کاملا دوستدار محیط زیست و بدون بو می باشد. از مزایای عایق نانوبام موارد زیر قابل توجه می باشد:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.