جستجوسبد خرید

اجرای عایق کف در کوهسار

برای عایق کاری رطوبتی کف ساختمانی در منطقه کوهسار از عایق رطوبتی نانومالتی همراه مش استفاده شد. و از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان بطور 100درصدی جلوگیری شد. اجرای عایق روی موزاییک انجام شد. لایه نهایی بصورت سطحی کاملا صاف، یکنواخت و خوشرنگ، بدون نیاز به روکش نهایی حاصل شد.

اجرای عایق نانومالتی برای کف

برای عایق کاری رطوبتی کف ساختمانی  ویلایی در منطقه کوهسار تیم اجرایی این شرکت از عایق رطوبتی نانومالتی همراه با مش استفاده نمود. عایق رطوبتی نانومالتی روی موزاییک اجرا شد و کف ساختمان را بطور کامل عایق کاری نمود.

در این پروژه بدون نیاز به کندن موزاییک های کف،  عایق رطوبتی نانومالتی مانند رنگ با قلم مو روی سطح اجرا شد. بکارگیری توری الیاف شیشه کیفیت و دوام عایق را بالاتر میبرد و در نهایت سطحی کاملا صاف، یکنواخت، آب بند و زیبا روی کف تشکیل میشود.  این عایق رطوبتی بدلیل پایه آب بودن بدون بو وسمیت بوده و بسیار زود خشک میشود.


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.