جستجوسبد خرید

اجرای عایق بام جنوب تهران

ساختمانی در خانی آباد نو توسط تیم اجرایی این شرکت و با عایق های نانوشیلد عایق کاری شد. عایق نانوبام با ساختار پلیمری و چسبندگی بی نظیر مقاوم در برابر آفتاب و باران می باشد ودچار ترک نمی گردد.

اجرای عایق بام جنوب تهراناجرای عایق بام جنوب تهراناجرای عایق بام جنوب تهراناجرای عایق بام جنوب تهراناجرای عایق بام جنوب تهراناجرای عایق بام جنوب تهراناجرای عایق بام جنوب تهران

عایق کاری بام در خانی آبادنو

برای عایق کاری پشت بام ساختمانی مسکونی در خانی آباد،  تیم اجرایی این شرکت در کمترین زمان ممکن با عایق رطوبتی نانوبام پشت بام این ساختمان را آب بندی کردند. عایق نانوبام با ساختار پلیمری و فیلرهای معدنی بسیار با کیفیت، هم خاصیت کشسانی و چسبندگی بالایی دارد و هم ضخامت و مقاومت مکانیکی مطلوب را برای عایق کاری فراهم می نماید.  در این پروژه بدون نیاز به کندن موزاییک ها تمام پشت بام به طور اصولی و پایه ای عایق کاری رطوبتی شد. در زیر میتوانید فیلم اجرای این پروژه را ببینید:p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.