عایق کاری بام منظریه

با آمدن تابستان و گرم شدن هوا مشکلات زیادی برای ایزوگام ها و قیرگونی های اجرا شده بوجود آمده است، چون این عایق ها مشکل روان شدن قیر در گرمای زیاد را دارند که این مسئله خود مشکلات زیست محیطی زیادی بدنبال دارد. از اینرو تمایل به استفاده از عایق های نانو بیشتر شده است.

عایق کاری بام منظریهعایق کاری بام منظریهعایق کاری بام منظریهعایق کاری بام منظریه

اجرای عایق نانوبام منظریه نیاوران

 عایق رطوبتی نانوبام بدون مواد نفتی مانند قیر، بدون نیاز به حرارت دیدن هنگام اجرا، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب توسط نانوشیلد تولید و عرضه می گردد. برای عایق کاری ساختمانی در منظریه که کف بام موزاییک بوده اما نشتی آب داشتند عایق رطوبتی نانوبام بکار برده شد و بدون نیاز به کندن موزاییک ها پشت بام این ساختمان خیلی سریع و آسان عایق کاری شد.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.