عایق استخر در مازندران

برای عایق کاری استخری در مازندران از عایق رطوبتی پلیمری نانوپول با چسبندگی عالی و دوام بالا استفاده شد. عایق رطوبتی نانوپول در این پروژه روی کاشی اجرا شد و سطح و کف استخر 100% آب بند شد. به دلیل رنگ زیبای این عایق نیازی به کاشی کاری مجدد نمی باشد.

عایق استخر در مازندرانعایق استخر در مازندرانعایق استخر در مازندرانعایق استخر در مازندران

اجرای عایق نانوپول در چمستان مازندران

برای عایق کاری استخری در منطقه چمستان استان مازندران عایق رطوبتی نانوپول ساخت نانوشیلد با رنگ آبی استخری استفاده شد. عایق رطوبتی نانوپول با قیمت مناسب و کیفیت عالی تشکیل شده از رزین های آب بند کننده می باشد. این عایق رطوبتی پس از اجرا و خشک شدن علاوه بر چشبندگی بسیار بالا به سطح زیر کار لایه ای آب بند تشکیل می دهد. که از هدررفت آب استخر جلوگیری می کند. عایق رطوبتی نانوپول با کمترین میزان VOC دوستدار محیط یست بوده و ضد قارچ و کپک است.


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.