عایق نانوپول در جاجرود

عایق نانوپول برای آب بندی انواع استخر مناسب است. عایق رطوبتی نانوپول با رنگ آبی استخری برای عایق کاری استخری در جاجرود تهران اجرا شد. چسبندگی عالی و کشسانی بالای عایق نانوپول از ترک خوردن و پوسته شدن این عایق جلوگیری می نماید. نانوپول پایه آب بوده و به سرعت خشک می شود و دوستدار محیط زیست است.

عایق نانوپول در جاجرودعایق نانوپول در جاجرودعایق نانوپول در جاجرودعایق نانوپول در جاجرود

عایق کاری استخر در جاجرود

برای عایق کاری استخری در جاجرود تیم اجرایی این شرکت در کمترین زمان ممکن استخر را با عایق رطوبتی نانوپول آب بندی کردند. عایق رطوبتی نانوپول علاوه بر آب بندی، بدلیل رنگ آبی زیبایی که دارد شما را از کاشی کاری هم بی نیاز می کند . از جمله مزایای عالی عایق رطوبتی نانوپول می توان به موارد زیراشاره نمود:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.