جستجوسبد خرید

عایق بندی طبقات منفی

عایق بندی رطوبتی طبقات منفی در ستارخان می باشد. این پروژه توسط تیم اجرایی این شرکت با عایق فشار منفی انجام گرفت.

 باقر زاده باقر زاده باقر زاده باقر زاده باقر زاده باقر زاده

عایق کاری طبقات منفی در ستارخان 

پروژه طبقات منفی متعلق به آقای باقر زاده , واقع در ستارخان می باشد.این پروژه ,دیوارهای بلوک چینی داشته است و روی آن پلاستر شده بود که از پشت دیوار باغچه همسایه بوده است و هنگام بارندگی و یا آبیاری آب به داخل ساختمان نشتی داشته است همچنین ضلع مقابل, حیات و سمت کوچه بوده است که مشکل نشتی آب به داخل ساختمان را داشته اند . برای آب بندی طبقات منفی از عایق فشار منفی به میزان 1 کیلوگرم در هر متر مربع استفاده کرده ایم که باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل سازه می شود.

مشخصات محصولات نانوشیلد

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.