جستجوسبد خرید

عایق کاری استخر زعفرانیه

اجرای عایق رطوبتی نانو همراه با مش برای پروژه استخر و جکوزی زعفرانیه توسط تیم اجرایی این شرکت به انجام رسید.

عایق کاری استخر زعفرانیهعایق کاری استخر زعفرانیهعایق کاری استخر زعفرانیهعایق کاری استخر زعفرانیهعایق کاری استخر زعفرانیهعایق کاری استخر زعفرانیهعایق کاری استخر زعفرانیهعایق کاری استخر زعفرانیهعایق کاری استخر زعفرانیه

اجرای عایق نانوشیلد استخرو جکوزی در خیابان  جمشید مشایخی زعفرانیه

عایق رطوبتی نانوپول همراه با مش الیاف شیشه برای عایق کاری استخر و عایق نانومالتی با مش برای عایق زیرکار کاشی در جکوزی در این پروژه استفاده شد. اجرای این پروژه توسط تیم اجرایی همین شرکت در کمترین زمان انجام شد. عایق رطوبتی نانوپول در رنگ های متفاوت قابل عرضه است و عایق قدرتمند نانومالتی برای سطوح زیرکار استفاده می شود. از خواص عایق های رطوبتی پلیمری نانوشیلد میتوان به چسبندگی بالا، ضد کپک و قارچ، عمر مفید 30 سال به بالا، بدون ترک خوردگی یا پوسته پوسته شدن بعلت ماهیت پلیمری آن، اشاره نمود.
p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.