جستجوسبد خرید

نانو آردوکالر در شمال کشور

جهت عایق کاری سقف شیبدار یک ساختمان در شمال کشور، عایق رطوبتی نانو آردوکالر بکار برده شد. این عایق قدرتمند در آب بندی و دارای رنگ های متنوع و زیبا برای زیباسازی نمای سقف و ساختمان می باشد.

 نانو آردوکالر در شمال کشور نانو آردوکالر در شمال کشور نانو آردوکالر در شمال کشور نانو آردوکالر در شمال کشور نانو آردوکالر در شمال کشور

اجرای نانو آردو کالر در شمال

برای آب بندی سقف شیبدار در شمال کشور از عایق رطوبتی نانو آردو کالر استفاده شد. این عایق رطوبتی علاوه بر عایق کاری کامل سقف در برابر رطوبت کار رنگ آمیزی و زیباسازی را هم انجام می دهد.

از مزایای بی نظیر این عایق رطوبتی قدرتمند، قابل اجرا بودن و چسبندگی عالی رو تمامی سطوح فلزی،PVC، گالوانیزه و حتی  روی ایزوگام می باشد.


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.