عایق کاری بام در ایرانشهر

برای عایق کاری پشت بام در ساختمان فرمانداری ایرانشهر، از عایق رطوبتی نانو بام با تکنیکی جدید استفاده شد که کیفیت این عایق رطوبتی جدید تا 15 سال گارانتی دارد.این عایق کاملا ضد آب بوده، انعطاف پذیری و مقاومت مکانیکی بالا و ضد حریق بودن آن این عایق را با دیگر عایق های رطوبتی بام متفاوت می سازد.

عایق کاری پشت بام فرمانداری  در ایرانشهر

پشت بام ساختمان فرمانداری واقع در ایرانشهر نیاز به عایق کاری رطوبتی داشت که نیروهای  این شرکت با استفاده از عایق رطوبتی نانوبام و تکنیک جدیدی در اجرای آن، پشت بام این ساختمان را عایق کاری نمودند.

این عایق رطوبتی قوی با داشتن مزایای عالی ضد حریق بودن، انعطاف پذیری  و مقاومت مکانیکی بالا دارای  15 سال گارانتی می باشد. در زیر می توانید فیلم اجرا را مشاهده نمایید:

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.