جستجوسبد خرید

اجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشا

برای عایق کاری کف و دیواره طبقه ششم مجتمع تجاری روشا از عایق رطوبتی رنگی نانو کالر استفاده شد. این عایق توسط تیم اجرایی نانوشیلد در کمترین زمان ممکن اجرا شد. تنوع رنگی این عایق رطوبتی و سهولت اجرای آن از مزایای مهم این محصول با کیفیت هستند.

اجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشااجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشااجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشااجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشااجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشااجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشااجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشااجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشااجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشا

اجرای نانو کالر در برج روشا

از عایق رطوبتی رنگی نانو کالر برای آب بندی و عایق کاری کف و دیواره طبقه ششم برج روشا استفاده شد.

این عایق رطوبتی توسط تیم اجرایی مجرب نانوشیلد در کمترین زمان و با کیفیت بالا اجرا شد. تنوع رنگی این محصول موجب می شود علاوه بر عایق بندی سطوح ساختمانی آنها را به رنگ دلخواه نیز رنگ کنیم. عایق رطوبتی نانو کالر به خصوص برای رنگ آمیزی و عایق کاری سطوح نمای ساختمان (ضلع غربی و شمال غربی که بیشتر در معرض بارش باران هستند) بکار می رود.

مزایای نانو کالر

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.