جستجوسبد خرید

عایق کاری استخر در شهریار

برای عایق کاری یک استخر در شهریار از عایق رطوبتی نانوپول استفاده شد. این عایق رطوبتی دارای کیفیت بالا، قابلیت اجرای آسان و سریع و به رنگ آبی استخری است.

عایق کاری استخر در شهریارعایق کاری استخر در شهریارعایق کاری استخر در شهریارعایق کاری استخر در شهریار

عایق کاری استخر

برای آب بندی یک استخر واقع در شهریار از نانوپول استفاده شد که استفاده از این عایق رطوبتی مزایای زیر را شامل می شود :

نانوپول چیست؟

عایق رطوبتی نانو پول محصولی است تک جزئی شامل لاتکس و  پودر ارگانومینرال به صورت مایع غلیظ عسل مانند به رنگ آبی استخری  می باشد که با قلم مو رنگ پلاستیک و یا توسط کنیتکس پاش یا ایرلس قابل پاشیدن بر روی سطوح و کف استخر است که پس از خشک شدن نرم باقی مانده و در دو دست، دست اول با قلم مو جهت پوشش خلل و فرج و ترک های احتمالی و دست دوم با کنیتکس پاش اجرا می گردد تا سطحی یکدست، زیبا با رنگ آبی استخری حاصل آید با این محصول عملا دو کار یعنی عایقکاری و رنگ استخری همزمان انجام می پذیرد.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.