عایق پشت بام در انزلی

پشت بام یک ساختمان در شهر انزلی با عایق رطوبتی نانو بام کاملا آببندی شد. سقف ساختمانها در شهرهای شمالی کشور بعلت رطوبت بالا و باران زیاد، نیاز مبرم به عایقبندی صد در صدی دارند که با استفاده از عایق رطوبتی نانو بام ساخت نانوشیلد بخوبی و به سرعت می توان آببندی پشت بام ها را انجام داد.

عایق پشت بام در انزلیعایق پشت بام در انزلیعایق پشت بام در انزلی

عایقکاری پشت بام در انزلی

از عایق رطوبتی قوی و موثر نانو بام برای آب‎بندی صد در صدی سقف یک منزل مسکونی در شهر انزلی استفاده شد.

از آنجا که در شمال کشور چندین روز پی در پی باران میبارد و باید در فواصل زمانی کوتاه بین بارانها که هوا آفتابی است کار عایق‎بندی را انجام داد، عایق رطوبتی نانو بام با قابلیت اجرای سریع بهترین گزینه برای عایقبندی بام در شهرهای شمالی کشور است. علاوه بر قابلیت اجرای سریع ، مقاومت در برابر پارگی ، اشعه uv، محدوده وسیع مقاومت دمایی از دیگر ویژگی های نانو بام است.

مشاهده سایر محصولات نانوشیلد

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.