جستجوسبد خرید

عایق‎کاری پارکینگ برج روشا

عایقکاری پارکینگ برج روشا فرمانیه با عایق رطوبتی نانوکالر ساخت نانوشیلد، انجام گرفت. رنگی بودن این عایق رطوبتی به مااین امکان را میدهد که علاوه بر آببندی سطوح پارکینگ و آبنما و غیره توسط این عایق رطوبتی، ظاهری زیبا و تمیز نیز به سطوح ساختمانی ببخشیم.

عایقکاری پارکینگ

عایقکاری پارکینگ برج روشا واقع در فرمانیه با عایق رطوبتی نانوکالر و توسط تیم اجرایی نانوشیلد بخوبی انجام شد. سطح این پارکینگ در کمترین زمان ممکن کاملا آببندی شد.

عایق رطوبتی نانوکالر علاوه بر خواص آنتی باکتریال و ضد خزه بودن تحمل بالایی برای فشارهای مثبت و منفی آب دارد.

عایق رطوبتی نانو کالر که در رنگهای متنوع تولید میشود عموما برای آب‎بندی سطوح نما، آبنما، پارکینگ و دیگر سطوح ساختمانی استفاده میشود.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.