جستجوسبد خرید

عایق کاری روف گاردن در فرمانیه

روف گاردن یک ساختمان در فرمانیه توسط تیم مجرب این شرکت و با استفاده از عایق رطوبتی نانومالتی آب بندی شد. نانومالتی محصولی قدرتمند برای آب بندی انواع سطوح ساختمانی می باشد. قیمت پایین، کارایی بالا و چند منظوره بودن نانومالتی موجب تمایز این محصول از دیگر عایق های رطوبتی می باشد.

عایق کاری روف گاردن در فرمانیهعایق کاری روف گاردن در فرمانیهعایق کاری روف گاردن در فرمانیهعایق کاری روف گاردن در فرمانیه

اجرای عایق نانومالتی برای روف گاردن ساختمانی در فرمانیه

نانو مالتی با قدرت بالا در آب بندی انواع سطوح ساختمانی،  دارای کاربردهای بسیار زیادی در عایق کاری رطوبتی است. یکی از این موارد آب بندی روف گاردن ساختمانها می باشد. اخیرا روف گاردن یک ساختمان واقع در اندرزگو، توسط تیم اجرایی این شرکت و با بکارگیری عایق رطوبتی چند منظوره نانومالتی  کاملا آب بندی شد.p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.