عایق کاری استخر شهریار

برای عایق کاری استخری در شهریار از عایق رطوبتی نانوپول استفاده شد. این عایق رطوبتی پلیمری بدون بو و سمیت و به رنگ آبی، مناسب با محیط استخر می باشد.

عایق کاری استخر شهریارعایق کاری استخر شهریارعایق کاری استخر شهریارعایق کاری استخر شهریار

آب بندی استخر در شهریار

نانوپول عایق رطوبتی مناسب جهت استفاده برای آب بندی استخر می باشد. این عایق رطوبتی با اجرای آسان و سریع و رنگ مناسب، گزینه ای عالی برای آب بندی سریع و کامل استخر می باشد. مقاومت در برابر ایجاد ترک،پارگی و ضد خزه و جلبک بودن این عایق برای استفاده در استخرها که همیشه در معرض رطوبت مستقیم هستند بسیار مهم است.


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.