جستجوسبد خرید

اجرای عایق نانوبام با مش، هتل شیراز

جهت آب بندی پشت بام هتل شیراز، واقع در لاله زار تهران، از عایق رطوبتی نانوبام استفاده شد.این عایق رطوبتی از جنس لاتکس اکرلیک و به رنگ سفید است و اجرای آن بسیار سریع و آسان است.این عایق رطوبتی مانع ایجاد جزیره های گرمایی سفید می گرددو در برابر اشعه uv مقاوم است.

اجرای عایق نانوبام با مش، هتل شیرازاجرای عایق نانوبام با مش، هتل شیراز

عایق کاری پشت بام هتل شیراز

برای عایق کاری پشت بام هتل شیراز از عایق رطوبتی نانوبام استفاده شد و در کمترین زمان ممکن به سهولت،  بام این هتل آب بندی شد. نانوبام یک عایق رطوبتی قدرتمند از جنس لاتکس اکریلیک بوده و سریع وآسان اجرا می شود. این عایق  سفید رنگ  دارای مزایای زیادی می باشد از جمله:

در زیر می توانید فیلم اجرای نانوبام در این پروژه را مشاهده نمایید:

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.