جستجوسبد خرید

صادرات به عراق

ارسال عایق های رطوبتی نانوشیلد مانند:نانوکالر،نانو آردوکالر،نانو پول،نانو مالتی،نانومالتی دو جزئی،رنگ آکریلیک،خمیر درز بندی و...به کشور عراق و اجرای پروژه های عایق بندی توسظ تیم نانوشیلد کامل شد.

صادرات به عراقصادرات به عراقصادرات به عراقصادرات به عراقصادرات به عراقصادرات به عراقصادرات به عراقصادرات به عراقصادرات به عراق

صادرات نانوشیلد به کشور عراق

نانوشیلد موفق به صادرکردن تمامی محصولات خویش به کشور عراق شده است. یک سری از پروژه های عایق بندی در عراق مانند پروژه سیتاک توسط پرسنل اجرایی این شرکت به انجام رسیده است. که عایق بندی نمای ساختمانی بوسیله عایق نما می باشد. پروژه های دیگری از جمله آب بندی بام و آب بندی دیواربرشی طبقات منفی نیز در عراق توسط خود شرکت با محصولات نانوشیلد انجام شده است.

p-129

عایق رطوبتی استخر

عایق رطوبتی استخر وظیفه آب بندی صحیح و تضمین شده استخر را بر عهده دارد و از آنجایی که در اغلب موارد آب موجود در استخر در تماس مستقیم با پوست انسان و سایر آبزیان است باید موارد بهداشتی را نیز تضمین نماید

p-268

عایق رطوبتی پلیمری

تولید انواع عایق رطوبتی پلیمری جهت مصارف مختلف ساختمانی و صنعتی با بهره گیری از نانوتکنولوژی، کیفیت بسیار بالا و مقاومت بالا در برابر فشار و حرارت و ماندگاری طولانی.

p-531

مواد ضد آب

انواع مختلفی از مواد ضد آب وجود دارد. برخی از بهترین و متداول ترین آنها عبارتند از: پلی اورتان ، پوشش سیمانی ، لاستیک EPDM ، آسفالت لاستیکی ، ترموپلاستیک ، غشا های پایه قیری ، و غشای ضد آب pvc. در این مطلب ، در مورد انواع متداول مواد ضد آب ، مزایای آنها هنگام استفاده صحیح بیشتر خواهید آموخت.

p-506

تیتان چیست؟

همیشه وقتی صحبت از رنگ سفید در صنایع مختلف می شود نام تیتان اولین ماده ای است که به گوشمان می خورد. تیتان یا همان تیتانیوم دی اکساید ماده ای معدنی در اشکال مختلف آناتاز و روتایل یافت می شود و مهمترین رنگ دانه سفید در صنایع خوراکی، بهداشتی، دارویی و رنگسازی در دنیا می باشد.