جستجوسبد خرید

طراحی و اجرای روف گاردن الهیه

طراحی و اجرای روف گاردن در الهیه پروژه جدید این شرکت است. از عایق کاری زیر روف گاردن و زهکشی توسط ژئودرین ها تا عایق کاری و اجرای باغچه و چمن مصنوعی، نصب ترموودها و آلاچیق ها، عایق کاری رطوبتی ترمووودها و پارکت ها و آب بندی سازه های چوبی همگی توسط این شرکت انجام گرفته است.

طراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیهطراحی و اجرای روف گاردن الهیه

طراحی و اجرای  روف گاردن دربرج تاژ  الهیه

تمامی مراحل طراحی و اجرای روف گاردن برج تاژ در الهیه 0 تا 100 توسط تیم اجرایی و متخصص این شرکت انجام گرفته است. اجرای عایق رطوبتی زیر روف گاردن که متشکل از عایق های رطوبتی نانوشیلد و ژئو درین و ژئو تکستایل برای زهکشی آبها و هدایت آب به کانالهای خروجی مورد نظر تعبیه شده برای این بام می باشد توسط این شرکت انجام گرفت. بعد از مرحله عایق کاری، اجرای موزاییک ها، نصب ترموودوها، صندلی و آلاچیق ها، عایق کاری گلدان یا باغچه ها، اجرای باغچه ها و چمن مصنوعی و در نهایت عایق بندی رطوبتی آلاچیق ها و ترمووودها همگی توسط پرسنل اجرایی این شرکت انجام گرفته است.

ضمنا این شرکت در این پروژه جدید خود از لاک روی پارکت، لمینیت و چوب برای عایق بندی ترمووود ها، سازه های چوبی،کفپوش و پارکت در روف گاردن برج تاژ در الهیه استفاده نمود. استفاده از این لاک ضد آب که مانند عایق رطوبتی بی رنگ عمل می کند از تغییر رنگ و خرابی چوب و کفپوش در برابر فرسایش محیطی (نور آفتاب،باران،برف و...) جلوگیری می کند.

مزایای  لاک روی چوب، پارکت و لمینیت:

نحوه ی  اجرای لاک روی چوب و پارکت

این عایق بی رنگ به وسیله قلم مو یا پیستوله روی سطوح اجرا می گردد.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.