جستجوسبد خرید

عایق روف گاردن الهیه

عایق کاری زیر روف گاردن در پروژه تاژ الهیه توسط پرسنل این شرکت در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام گردید. برای زهکشی آبهای جمع شده روی بام و جلوگیری از نفوذ رطوبت به روف گاردن و داخل ساختمان از ژئودرین و ژئوتکستایل استفاده شد.و در زیر آن هم عایق رطوبتی نانوبام بکار رفت.

عایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیهعایق روف گاردن الهیه

اجرای عایق رطوبتی روف گاردن در الهیه

اجرای عایق نانوشیلد برای عایق کاری بام در پروژه روف گاردن الهیه توسط تیم اجرایی نانوشیلد به انجام رسید. بدون نیاز به وسایل و تجهیزات خاصی برای اجرا، به سادگی و سرعت می توان بام را عایق کاری و آب بندی نمود. وقتی برای ساختمان یا برجی به فکر دیزاین و اجرای روف گاردن هستیم اولین نکته مهم توجه به عایق کاری رطوبتی و آب بندی و فراهم کردن زیر ساخت مناسب برای اجرای روف گاردن باید باشیم. چرا که روف گاردن شامل باغچه، فلاور باکس و گلدان، تجهیزاتی مانند آلاچیق، میزو صندلیهایی از جنس های متفاوت و اغلب چوبی است. خاک این باغچه ها و فلاورباکس ها رطوبت زیادی را با خود حمل می کنند. این رطوبت به زیرساختهای روف گاردن صدمه می زند و موجب کاهش عمر ساختمان می شود. در این پروژه، ابتدا از عایق رطوبتی نانوبام برای عایق کاری زیر کار استفاده گردید.سپس برای زهکشی آبها  و هدایت آب به کانال های خروجی تعبیه شده، از ژئودرین و ژئوتکستایل استفاده شد. عایق نانوبام که روی هر سطحی اعم از موزاییک، سیمان، بتن یا ایزوگام قابل اجرا است. در زیر می توانید فیلم اجرای  عایق نانوبام در پروژه عایق کاری روف گاردن را مشاهده نمایید:


برای عایق کاری گلدان ها و باغچه نیز عایق های رطوبتی نانومالتی استفاده شد. چرا که خاک گلدانها همیشه باید مرطوب باشد و این امر موجب نفوذ و نشت نم و آب به زیر ساخت روف گاردن و خرابی روف گاردن ( چمن های مصنوعی، کفپوش و پارکت ها، آلاچیق ها) می گردد. از اینرو عایق کاری گلدان یا فلاور باکس ها  و باغچه ها در روف گاردن  حائز اهمیت هستند. عایق رطوبتی نانومالتی با قدرت و کیفیت بسیار بالا به سرعت پس از اجرا خشک می شود و تشکیل لایه ای ضد آب را می دهد که 100% مانع نفوذ رطوبت به داخل زیرساختهای روف گاردن و ساختمان می شود.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.