اجرای پروژه کانال کولر ساختمان کاریزما

برای عایق کاری کانال های کولر از عایق های رطوبتی نانورول استفاده شد. در این مطلب به معرفی این محصول و جدیدترین پروژه های انجام شده با نانورول پرداخته ایم.

عایق رطوبتیاجرای پروژه ساختمان کاریزمانانورولاجرای پروژه ساختمان کاریزماعایق رطوبتی نانواجرای پروژه ساختمان کاریزما

اجرای پروژه ساختمان کاریزما

این ساختمان متعلق به شرکت کاریزما واقع در خیابان شهید بهشتی می باشد . اقدامات صورت گرفته برای این پروژه به شرح زیر می باشد :

کانال های کولر به شدت زیر نور آفتاب گرم می شدند و همچنین بارندگی باعث میشود که آب داخل کانال های کولر نفوذ کند و به داخل طبقات نشت کند برای رفع مشکلات ذکر شده از محصول نانورول برای کانال های کولر استفاده کردیم که علاوه بر عایق رطوبتی , عایق حرارتی هم به صورت کامل انجام گرفته است .

مشخصات نانو رول نانوشیلد

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.