اجرای پروژه استخر و جکوزی در زعفرانیه

در این استخر واقع در زعفرانیه این شرکت با استفاده از عایق دوجزئی نوع A که از محصولات انحصاری این شرکت بوده، کار آب بندی آن را به نحو عالی و بدون استفاده از رابیتس انجام داده است.

عایق رطوبتی استخرعایق رطوبتی نانواب بندی استخر با مواد نانو آب بندی استخر کاشی کاری شدهعایق‌کاری استخرعایق رطوبتی

اجرای عایق رطوبتی استخر و جکوزی در زعفرانیه

پروژه استخر و جکوزی در زعفرانیه, محمودیه خیابان ب واقع شده است . استخر و جکوزی کاشی شده است برای این پروژه روی کاشی از دوجزئی فشار منفی ، توری، عایق نانومالتی دو جزئی A استفاده شده است.

مزیت استفاده از محصولات نانوشیلد

  1. به علت چسبندگی بالا محصول مستقیم بر روی عایق کاشی استخری قابل اجرا می باشد.
  2. از دما ۳۰- تا ۱۸۰+ درجه مقاومت دارد.
  3. ۳ بار فشار منفی ٫ ۵ بار فشار مثبت را تحمل میکند۰
  4. زمان کمتری برای اجرا نیاز است.
  5. کاهش هزینه (هزینه رابیتس کاری حذف می شود.)

نکته : همانطور که مستحضرید در صورت استفاده از عایق های سنتی الزاما باید از رابیتس و ملات سیمان استفاده شود تا بتوان مجدد کاشی کاری انجام شود اما در صورت استفاده از محصولات شرکت ما دیگر نیازی به استفاده از رابیتس و ملات سیمان نمی باشد و کاشی به علت چسبندگی بالا مستقیما با چسب قابل اجرا می باشد .

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.