عایق کاری دیوار سیمانی بلوار آرش

برای عایق کاری دیوار در بلوار آرش، تیم اجرایی این شرکت از عایق دو جزئی فشار منفی استفاده نمود. نانو مالتی دوجزئی فشار منفی عایقی قدرتمند برای عایق بندی سطوح زیر کار کاشی، سرامیک می باشد و در برابر فشارهای منفی آب مقاومت می کند.

عایق دیوار سیمانیآب بندی دیوار سیمانیعایق رطوبتی نانو مالتی دو جزئی فشار منفینانو مالتی دو جزئی فشار منفی

برای پروژه بلوار آرش عایق دو جزئی فشار منفی استفاده شده اینجا برعکس یکسری از پروژه ها که دیوارشان دیوار حائل بوده اینجا دیوارشون با آجر چیده شده و روی آن سیمانکاری ( پلاستر ) انجام شده و ما روی آن عایق رطوبتی فشارمنفی زدیم که طبق گواهی مرکز متالورژی راضی که داریم ۳ بار فشار منفی تحمل میکنه ، مقاومت حرارتی از -30 تا 180 درجه مثبت است .


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.