عایقکاری دو جزئی پروژه نیاوران

عایقکاری پشت دیواره های طبقات منفی در ساختمان پروژه واقع در نیاوران توسط تیم اجرایی این شرکت انجام گرفت. در این پروژه از عایق رطوبتی نانو مالتی دو جزئی فشار منفی استفاده شد .

عایقکاری نیاورانعایقکاری دو جزئی پروژه نیاوران عایقکاری دو جزئی پروژه نیاوران عایقکاری دو جزئی پروژه نیاوران عایقکاری دو جزئی پروژه نیاوران عایقکاری دو جزئی پروژه نیاوران

عایقکاری دو جزئی پروژه نیاوران 

با توجه به اینکه پشت دیواره های طبقات منفی دارای نم و رطوبت و همچنین نشتی آب بود ما بر روی دیوار شاتکریت نانو مالتی دو جزئی فشار منفی به میزان ۱ تا ۱.۵ کیلوگرم در هر متر مربع استفاده کردیم که به این ترتیب نم و رطوبت و نفوذ آب را مانع شدیم و پس از آن امکان این را داشتیم که دیوار حائل را اجرا کنیم بدون اینکه مشکل نفوذ نم و رطوبت به خود سازه اصلی را داشته باشیم. محصول ما ویژگی دیگری که دارد اینکه به هیچ عنوان مواد خورنده داخل خاک و محلول های قلیایی و اسیدی باعث آسیب دیدگی آن نمی شود .

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.