جستجوسبد خرید

اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر

پروژه سیوان سنتر با استفاده عایق های رطوبتی نانوشیلد مدل نانوآردوکالر به وسیله تیم اجرایی این شرکت عایق بندی و زیر سازی شده است

اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر اجرای عایق رطوبتی سیوان سنتر

در پروژه سیوان سنتر واقع در فلکه دوم تهرانپارس برای سقف شیروانی فروشگاه جین وست از عایق رطوبتی نانوآردوکالر استفاده شده است .

در مرحله اول ابتدا زیر سازی شامل کندن ایزوگام و لکه گیری و صاف نمودن سطوح و همچنین پر کردن درزها در ورق های زیر فلاشینگ و مابین ورق های گالوانیزه به وسیله خمیر درزبندی توسط نیروهای اجرایی انجام شد و سپس به وسیله دستگاه ایرلس مواد عایق رطوتی سفید رنگ (نانوآردوکالر) در تمامی سطوح ورق و همچنین گاترهای دور سقف انجام شده است. در نقاطی از سقف نیز از از ورق های الیاف شیشه استفاده شده است.

عایق نانوآردوکالر با تنوع رنگی بالا و کاملا آب بند کننده سقف های شیبدار و شیروانی را عایق کاری می نماید و از زنگ زدن سطوح فلزی جلوگیری می نماید.

این محصول بر پایه رزین های اکریلیک و پایه آب است و کاملا دوستدار محیط زیست می باشد. بدلیل دارا بودن مواد آنتی uv در برابر نور آفتاب دچار تغییر رنگ نمی شود. این محصول ضد خزه و جلبک بوده و برای سقف شیبدار ساختمان، گزینه ای عالی محسوب می شود.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.