جستجوسبد خرید

اجرای پروژه بانک پارسیان

در پروژه ی بانک پارسیان واقع در بلوار زرافشان در شهرک غرب از عایق های رطوبتی نانوشیلد - نانوبام - توسط تیم اجرایی این شرکت در دو مرحله استفاده شد.

اجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیاناجرای پروژه بانک پارسیان

در مرحله اول، با توجه به نوع پروژه، در کف کل طبقات ۱۴ و ۲۱ از عایق رطوبتی نانوبام استفاده گردید که زیرسازی های قبل از اجرای عایق نیز توسط این شرکت انجام شد. این عایق رطوبتی متشکل از رزین های اکریلیک پایه آب است که به رنگ کرم روشن میباشد.

در مرحله بعدی با توجه به زمان بندی پروژه از دو اکیپ اجرایی استفاده شد که اکیپ اجرایی اول تمامی سکشن های بام این برج واقع در طبقات ۲۹ و ۳۰ با استفاده از نانو بام عایق بندی و تست شد. سپس به صورت موازی اکیپ اجرای دوم مجموعه تمامی سرویس های بهداشتی و آشپزخانه در طبقات مختلف برج را با استفاده از عایق رطوبتی نانومالتی عایق شد. این عایق کاملا بادوام و کشسان و آب بند کننده است.

در تمامی مراحل عایق کاری از توری الیاف شیشه به منظور دوام و استحکام و همچنین الاستیسیته بیشتر مابین دو لایه عایق استفاده شده است.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.