اجرای عایقکاری استخر شهریار

اجرای عایق رطوبتی نانو همراه با مش و عایق نانو مالتی نوع A برای پروژه استخر بدون نیاز به رابیتس در منطقه شهریار توسط تیم اجرایی این شرکت به انجام رسید.

عایق استخرعایق رطوبتیعایق رطوبتیاجرای عایقکاری استخر شهریار عایق رطوبتی استخرعایق کاری استخر

اجرای عایقکاری استخر شهریار 

پروژه استخر واقع در شهریار می باشد.این پروژه شامل یک استخر نوساز است که سازه آن از دیواره هایی است که با آجر چیده شده است.

این پروژه با ۲ لایه اجرا شده است

بنا به درخواست کارفرما برای کاشی استخر، روی محصول را با ملات کاشی کرده ایم و نیاز به استفاره از رابیتس زیر محصول نداریم .

مزیت استفاده از محصولات نانوشیلد به جای عایق های سنتی:

  1. ضخامت دوغاب کم میشود که خیلی به نفع کارفرما می باشد
  2. زمانی که از عایق های سنتی استفاده می شود  حتما باید از رابیتس در لایه زیرین عایق استفاده کرد در حالی که محصولات ما نیازی به استفاده از رابیتس ندارند.

از ویژگی های منحصر بفرد محصولات نانوشیلد

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.