جستجوسبد خرید

اجرای عایق رطوبتی نمای ساختمان رشت

برای عایق کاری نمای ساختمانی به شکل هواپیما در رشت، تیم اجرایی این شرکت از پرایمر, عایق نانوکالر, رنگ دکوراتیو صدفی و لاک اپوکسی استفاده نمود. نانوکالر نانوشیلد با فرمولاسیون عالی و پیشرفته علاوه بر رنگ آمیزی نمای ساختمان، کاملا سطح نما را آب بند می نماید و از نما در برابر فرسایش محیطی محافظت می نماید.

اجرای عایق رطوبتی نمای ساختمان رشتعایق کاری نمااجرای عایق رطوبتی نمای ساختمان رشتاجرای عایق رطوبتی نمای ساختمان رشتاجرای عایق رطوبتی نمای ساختمان رشتاجرای عایق رطوبتی نمای ساختمان رشت

پروژه واقع در کوچ اصفهان , رشت در منطقه ویلایی ساخته شده است که دائما در معرض رطوبت قرار دارد .  عایق کاری نما این ساختمان به شرح زیر می باشد . جز اولین پروژهایی است که رنگ دکوراتیو صدفی بر روی نمای ساختمان اجرا شده است که بسیار ویژه و خاص است .

محصولات استفاده شده برای این پروژه شامل موارد زیر می باشد :

پرایمر برای زیر کار به میزان 100 گرم در هر متر مربع عایق نانوکالر به میزان 800 گرم در هر متر مربع

رنگ دکوراتیو صدفی به میزان 100 گرم در هر مترمربع لاک اپوکسی به میزان 100 گرم در هر متر مربع

ویژگی های محصولات نانوشیلد

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.