عایق بندی طبقات منفی

پروژه جدید این شرکت عایق بندی رطوبتی طبقات منفی در شهرک شهید بهشتی واقع در شهید بابایی می باشد. این پروژه توسط تیم اجرایی این شرکت با عایق دوجزئی نانومالتی انجام گرفت.

عایق بندی طبقات منفیعایق بندی طبقات منفیعایق بندی طبقات منفیعایق بندی طبقات منفیعایق بندی طبقات منفی

عایق کاری طبقات منفی در شهرک شهید بهشتی

یکی از مکان های ساختمان که بسیار به عایق کاری رطوبتی نیاز دارد طبقات منفی ساختمان می باشد. زیرا بسیار در معرض نم و رطوبت هستند خصوصا تحت فشار منفی آب از سمت آبهای سفره های زیرزمینی و رطوبت موجود در خاک هستند. یکی از عایق های رطوبتی نانوشیلد برای مقابله با فشار منفی طراحی و تولید شده است و چندین پروژه با این عایق انجام گرفته است. در  پروژه ی حاضر نیز در شهرک شهید بهشتی واقع در شهید بابایی طبقات منفی یک ساختمان را با عایق دوجزئی نانومالتی عایق بندی کردیم. عایق دوجزئی نانومالتی علاوه بر مقاومت در برابر فشارهای منفی آب در برابر سایش و ضربات مکانیکی هم مستحکم و منعطف می باشد، از اینرو برای عایق بندی کف هم از این عایق پرقدرت استفاده شد. این عایق در برابر راه رفتن یا عبور خودرو دچار خرابی، پارگی و... نمی شود.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.