عایق کاری نما ساختمان در الهیه

برای عایق کاری نمای ساختمان در الهیه ، تیم اجرایی این شرکت از نانورول استفاده نمود.از محصول نانو رول برای پوشش درزها استفاده کرده ایم که 50 سال عمر مفید دارد.

عایق رطوبتی نمای ساختمانعایق کاری نمای ساختمانعایق نانو نمای ساختمانعایق نمای خارجی ساختمانعایق رطوبتی نانوقیمت عایق رطوبتی نما

عایق کاری نما ساختمان در الهیه

در نمای ساختمان از ورق های کامپوزیت استفاده شده است . متاسفانه نماهای کامپوزیت به خاطر اینکه مابین درزها با لاستیک آب بندی می شود, پس از مدتی لاستیک ها جمع می شود و دچار نشتی می شود .از محصول نانو رول برای پوشش درزها و عایق نانو نمای ساختمان استفاده کرده ایم .

مشخصات نانورول نانوشیلد :

  1. این محصول قابلیت الاستیسیته (کشسانی و ارتجاعی) بالایی دارد.
  2. انبساط و انقباض هایی که داخل درزها ایجاد می شود دیگر دچار پارگی نمی شود و آن هارا تحمل می کند.
  3. آنتی یوی یا ضد اشعه ماورابنفش است .
  4. 50سال عمر مفید دارد.
  5. داری تنوع رنگی بالا و ظاهر زیبا می باشد.
  6. 5 بار فشار مثبت آب را تحمل میکند.
  7. از 30- تا 200 + درجه مقاومت حرارتی دارد.
  8. ابعاد ورقه ها 2*6 متر می باشد.
  9. با چسب بر روی سطح چسبانده می شود (چسب آن هم چسب بتن 1000 پلاس می باشد.)
p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.