جستجوسبد خرید

اجرای عایق رمپ سعادت آباد

عایق بندی رطوبتی رمپ پارکینگ در سعادت آباد، پروژه ای دیگر از شرکت نانوشیلد است که توسط پرسنل اجرایی نانوشیلد اجرا شد. این پروژه با عایق نانومالتی دو جزئی و عایق رطوبتی نانوکالر که هر دو از محصولات تولید نانوشیلد می باشد انجام گرفت.

اجرای عایق رمپ سعادت آباداجرای عایق رمپ سعادت آباداجرای عایق رمپ سعادت آباداجرای عایق رمپ سعادت آباد

اجرای عایق رطوبتی برای رمپ و پارکینگ

یکی دیگر از مکان های ساختمانی که نیاز به عایق کاری و آب بندی دارد پارکینگ ها و رمپ ها می باشد. عبور مداوم ماشین ها و رفت و آمد زیاد روی این سطوح بشدت می تواند برای لایه های اجرا شده روی سطح آسیب رسان باشد. همچنین عایق کف، به خاطر شستشو و باران، بطور مستقیم در تماس عمودی با رطوبت و آب هستند که این مطلب نیاز به عایقی بسیار مستحکم و بادوام را برای اینگونه سطوح ضروری می سازد.

برای عایق بندی و آب بندی رمپ و پارکینگ می توان از عایق های رطوبتی نانوشیلد مانند عایق نانومالتی (بصورت تک یا دوجزئی)  استفاده نمود. در این پروژه از عایق دوجزئی نانومالتی به همراه عایق رطوبتی نانوکالر بر رمپ یک پارکینگ در سعادت آباد استفاده شد. پروژه توسط تیم نانوشیلد در کمترین زمان ممکن اجرا گردید. لازم به ذکر است این عایق رطوبتی علاوه بر آب بندی سطح مورد نظر، در اثر رفت و آمد انسان و ماشین دچار آسیب نمی گردد و عایقی کاملا مقاوم و در عین حال منعطف می باشد، که این خاصیت بعلت خاصیت رزینهای اکریلیک بکار رفته در این عایق ها می باشد.

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.