اجرای عایق سقف ایرانشهر

عایق رطوبتی نانوآردوکالر بر پایه رزین های اکریلیک و در رنگ های متنوع برای عایق کاری رطوبتی سقف شیبدار استفاده می شود. در این پروژه برای عایق سقف ساخته شده از الیاف درخت خرما یا همان پیش، در استان سیستان بلوچستان از این عایق استفاده شده است.

اجرای عایق نانوآردوکالر برای سقف در استان سیستان و بلوچستان

در شهر ایرانشهر واقع در استان سیستان و بلوچستان برای عایق کاری سقف خانه ها که از جنس پیش یا الیاف درخت خرما می باشد از عایق نانوآردوکالر استفاده شد. این عایق که در رنگ های متنوع قابل تولید می باشد روی بیشتر سطوح ساختمانی قابل اجرا است. در این پروژه نیز روی حصیری کاملا منسجم از الیاف درخت خرما اجرا گردید. از آنجا که آفتاب  در جنوب کشورمان  بسیار گرم و سوزان است ، برای عایق کاری سقف خانه ها روش هایی مانند ایزوگام یا قیرگونی اصلا جواب نمی دهد. چون در دمای بالا مشکل روانی قیر را خواهیم داشت. اما عایق رطوبتی نانوآردوکالر پایه آب بوده و با داشتن پلیمرهای ترموپلاستیک و مواد آنتی  uv هم در برابر آقتاب مقاوم است و هم در دماهای بالا دچار تخریب نمی شود.

در زیر می توانید فیلم این پروژه را مشاهده نمایید:

 
p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.