اجرای عایق رطوبتی استخر دماوند

پروژه استخر دماوند با استفاده عایق های رطوبتی نانوشیلد مدل عایق دوجزئی فشار منفی و دو جزئی نوع A به وسیله تیم اجرایی این شرکت عایق بندی و زیر سازی شده است .

دماونددماوندعایق رطوبتیدماونددماوند

پروژه دماوند برای آقای عزیزی می باشد در این پروژه از عایق دوجزئی فشار منفی برای زیر کار استفاده شده و برای قسمت روی آن مش یا توری کار شده و مجدد روی آن عایق دو جزئی نوع A استفاده شده و پس از آن استخر را سنگ کردند .

ویژگی منحصر بفرد محصولات نانوشیلد

  1. ۵ بار فشار مثبت و ۳ بار فشار منفی را تحمل میکند
  2.  مقاومت حرارتی ۳۰- الی ۱۸۰+ درجه
  3. زمانی که از محصول ما استفاده میکنید، مستقیم بدون نیاز به رابیتس، سنگ را روی آن اجرا میکنید و مشکل چسبندگی ملات به وجود ندارد .p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.