اجرای پروژه کشتی جنسیس خلیج فارس

در پروژه ی کشتی جنسیس واقع در خلیج فارس از عایق های رطوبتی نانوشیلد - اپوکسی پایه آب - توسط تیم اجرایی این شرکت استفاده شد.

عابق رطوبتیعابق رطوبتی نانوپروژه کشتیپروژه کشتیپروژه کشتیپروژه کشتی

پروژه کشتی جنسیس واقع در خلیج فارس می باشد. از محصول اپوکسی پایه آب نانوشیلد بر روی عرشه کشتی استفاده کردیم که ورق فلزی این عرشه مشکلاتی نظیر پوسیدگی ، بلند شدن رنگ های قبلی و همچنین مشکل نشتی که از درز ورق های عرشه داشت.که با محصولات نانوشیلد زنگ زدگی و نشتی برطرف شده است.

ویژگی های منحصر بفرد محصولات نانوشیلد

p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.