عایق کاری سقف و دیوارهتل پارسیان

برای عایق کاری سقف و دیواره های ساختمان هتل پارسیان، تیم اجرایی این شرکت از عایق نانوکالر استفاده نمود. نانوکالرعایقی در رنگ های متنوع که برای آب بندی و به عنوان یک عایق رطوبتی قدرتمند در نمای ساختمان بکار میرود.

عایق کاری عایق کاری دیوارعایق رطوبتی نانوعایق رطوبتیعایقکاری سقفآب بندی سقفعایق رطوبتی

اجرای عایق سقف و دیواره های ساختمان هتل پارسیان

پروژه هتل پارسیان در منطقه اوین انتهای یادگار امام واقع شده است .از عایق نانوکالر برای سقف و دیواره های ساختمان هتل استفاده کرده ایم. یکی از دلایل استفاده از نانو کالر این است که فضایی که عایق شده است محیط آشپزخانه صنعتی می باشد که دیواره ها و سقف باید کاملا قابل شستشو باشد. با محصولی که برای این پروژه بکار برده شده است هیچ محدودیتی جهت شستشو وجود ندارد.

ویژگی های محصولات نانوشیلد


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-254

اجرای عایق ضد آب نما برای آلاچیق رستورانی

آلاچیق های رستوران آب و آتش در سیتی سنتر فولادشهر اصفهان با عایق رطوبتی نانو استون کالر عایق کاری شد. این عایق رطوبتی برای محافظت نمای ساختمان در برابر رطوبت، اشعه uv، خراشیدگی و آلودگی استفاده می شود.