عایق های رطوبتی نانوشیلد

تگ : #عایق رنگی

آب بندی نما

عایق نما یا رنگ آب بند کننده نما برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان استفاده می گردد.عایق رطوبتی نانوکالر با قیمت مناسب مزایای عالی برای آب بند کردن نما


اجرای نانوکالر خدامی

برای عایق کاری دیوار یا نما از عایق رطوبتی نانوکالر در رنگ های متنوع ساخت نانوشیلد استفاده نمایید. عایق رطوبتی نانوکالر بسیار چسبنده به سطح می باشد.


نانو آردوکالر در شمال کشور

برای عایق کاری سقف شیبدار یک ساختمان در شمال کشور از عایق رطوبتی نانو آردوکالر استفاده شد.نانو آردوکالر عایق رطوبتی رنگی برای آب بندی و رنگ سقف های شیبدار است.


اجرای نانو کالر در مجتمع تجاری روشا

برای آب بندی کف و دیواره ساختمان روشا از عایق رطوبتی رنگی نانو کالر استفاده شد. عایق رطوبتی نانوکالر توسط تیم اجرایی نانوشیلد با بهترین کیفیت و به سرعت اجرا شد.


عایق رنگی نما

مواد عایق بندی نانو برای عایق کاری نمای غربی ساختمان بکار می رود -کار رنگ و آب بندی بطور همزمان انجام می شود.عایق رنگی نما پلیمری بوده و دارای رنگ ثابت می باشد.


عایق حلال آب یا نفت

جهت آب بندی دیوار کدام عایق بهتر است حلال آب یا حلال نفت؟ و قیمت هرکدام برای یک کیلوگرم چند است؟ و همجنین برای هر متر چند کیلو لازم می باشد؟


عایق برای پوشش دیوارسیمانی

سلام

آیا این محصول برای پوشش سیمان سفید دیوار حیاط که احتمال سرایت نم از پی به دیوار هم ممکن است و دیوار هم در معرض باران است، مناسب است و از شوره و نم زدگی دیوار جلوگیری می کند. محل ساختمان قائمشهر مازندران.

لطفا قیمت هر کیلو با فام سفید ؟


عایق دیوار در شمال کشور

سلام

منزلی در شمال دارم دیوار پوست پوست میشه و دارای رطوبته شما چه رنگی برای دیوار را پیشنهاد می کنید.

09121998128


عایق کاری دیوار

سلام وقت بخیر من در شهر رشت مشغول ساختمان سازی هستم معمولا در قسمت دیوارهای مجاور به همسایه از ورق گالوانیزه رنگی استفاده می شود تا جلوی رطوبت و باران گرفته شود ولی در ساختمان جدید که در حال ساخت هستم همسایه اجازه اجرای ورق را نمیدهد میگوید یا سیمان سفید کن یا سرامیک ،اگر بخواهم از اینها استفاده کنم مشکل عایق رطوبتی خواهم داشت آیا ماد شما جوابگو عایق دیوار میباشد و قیمت برای ۱۳۰متر دیوار چقدر می باشد.

باتشکر


شوره زدن دیوار

سلام - دیوار اتاق های خواب منزلمان شوره زده ‌ودرحال زیاد شدن وبالا آمدن بصورت عمودی وبیشترشدن است درخوزستان زندگی می کنم یه عایق خوب ویا چیزی که برای همیشه بتونه این شوره هارت ازبین ببره دارم لطفا راهنمایی بفرمایید


"عایق رنگی" را در سایت جستجو کنید !

عایق های رطوبتی نانوشیلد راه حلی مطمئن