اجرای نانوکالر خدامی

برای عایق کاری دیوارهای ساختمانی واقع در پشت بام یک منزل در خیابان خدامی از عایق رطوبتی نانوکالر استفاده شد.عایق رطوبتی پلیمری نانوکالر بر پایه آب ساخته شده است. این عایق در رنگ های متنوع علاوه بر آب بندی قابلیت رنگ آمیزی نما را هم دارد.

اجرای نانوکالر خدامیاجرای نانوکالر خدامیاجرای نانوکالر خدامیاجرای نانوکالر خدامیاجرای نانوکالر خدامیاجرای نانوکالر خدامی

عایق رطوبتی برای دیوار پشت بام

برای دیوار پشت بام در ساختمانی واقع در خیابان خدامی، تیم اجرایی این شرکت با استفاده از عایق رطوبتی نانوکالر ساخت نانوشیلد  پروژه عایق کاری و آب بندی را انجام داد. عایق رطوبتی نانوکالر با بهترین کیفیت و رنگ های متنوع برای آب بندی دیوارهای باران گیر  و نمای ساختمان ها کاربرد دارد. این عایق رطوبتی پلیمری دارای کیفیت بالا و چسبندگی فوق العاده به انواع سطوح ساختمانی است. در زیر فیلم اجرای نانوکالر را مشاهده نمایید:


p-34

عایق رطوبتی ساختمان در نواب

تمام عایق کاری های این پروژه از قبیل عایق کاری حمام ها، عایق کاری سرویس های بهداشتی، عایق کاری پشت بام و ... به جای استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام های رایج در صنعت عایق کاری، فقط با استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد، صورت گرفته است.

p-30

عایق کاری استخر در دماوند

در آب بندی و عایق کاری این استخر از نانوپول استفاده شده است که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد و بدون استفاده از قیر گونی و یا ایزوگام انجام شده است که همچنین کارفرکا را از انجام نقاشی استخر به دلیل رنگ مناسب بی نیاز می کند.

p-33

آب بندی چاله آسانسور در آتی ساز

آب بندی چاله آسانسور در مواقعی که از دیواره های آن آب نشت میکند کار بسیار سختی است که چاله آسانسور های آتی ساز نیز از جمله این موارد می باشد که توسط افراد و استفاده از نانومالتی که از محصولات انحصاری این شرکت است و بدون استفاده از قیر گونی یا ایزوگام انجام شده است.

p-31

عایق کاری پشت بام رایتل

نگهداری ساختمان های رایتل بر عهده این شرکت می باشد که پشت بام ساختمان مرکزی آن واقع در خیابان آفریقا(جردن) در بعضی نقاط دچار نشتی شده بود. حال، شرکت سازه سازان یزدان پاک با استفاده از نانوبام که از محصولات انحصاری این شرکت می باشد تمامی آن نقاط را به صورت کامل آب بند نموده است.